Menu
Your Cart
Aizsargplēves automašīnā

Aizsargplēves automašīnām

Ikviens auto īpašnieks vēlas saglabāt savas automašīnas izskatu vienmēr svaigu un koptu. Tomēr realitātē jau pēc neilga automašīnas ekspluatācijas laika bieži vien uz auto virsbūves var novērot pirmos skrāpējumus, švīkas un citus apkārtējās vides izraisītus defektus. Aizsargplēves automašīnām ir lielisks veids, kā pasargāt savu automobili no bojājumu izraisošiem faktoriem.

Kas rada bojājumus?

Ikviena automašīna ekspluatācijas laikā tiek pakļauta nemitīgai apkārtējās vides iedarbībai. Galvenie virsbūves bojājumu izraisītāji ir:

Auto ceļu sliktā kvalitāte un grants ceļi, kur bojājumus rada sīko akmens, grants un smilts daļiņu saskare ar automašīnas virsbūvi.

Neapdomīga parkošanās un distances neievērošana pret citām stāvvietā esošām mašīnām un stāvvietas apmalēm.

Bojājumi automašīnas mazgāšanas laikā gan automazgātuvē, gan mazgājot automašīnu pašam.

Skrāpējumi un švīkas, kas rodas iekāpjot vai izkāpjot no automašīnas, piemēram, no augstpapēžu kurpēm vai rokas somiņas skrāpēšanos. Nereti virsbūves bojājumi rodas arī durvju atvēršanas brīdī, kad ar nagu palīdzīgu tiek skrāpēta roktura iedobe.

Aizsargplēves automašīnām no Venture Shield palīdzēs aizsargāt Jūsu auto no ikviena bojājumu izraisītāja.

Autoražotāji rekomendē

Veiktās pārbaudes un neskaitāmie aizsargplēvju testi ļauj būt drošiem, ka plēve netiks nedz deformēta, nedz arī noslīdēs visu tās lietošanas laiku. Materiāla augsto kvalitāti un konkurētspēju apstiprina tādu vadošo automašīnu ražotāji kā Mercedes, Chrysler, Ford, GM, Ferarri, Nisan u.c.

Kas padara Venture Shield 3M tik īpašu?

Aizsargplēves automašīnām no Venture Shield ir praktiski neredzamas. Lai arī aizsargplēvju biezums ir ievērojami lielāks par rūpnīcas krāsojumu, tās ir pilnībā caurspīdīgas un pie izmantošanas praktiski nav iespējams saskatīt plēves salaiduma vietas, tās laiž cauri ultravioleto starojumu un viegli pakļaujas pulēšanai. Aizsargplēves Venture Shield pasargā automašīnas krāsojumu no apkārtējas vides negatīvās ietekmes, tajā skaitā arī no krāsu izbalēšanas. Plēvi jebkurā brīdī ir iespējams noņemt un pārliecināties, ka iepriekšējais krāsojums palicis neskarts.

  • 3M Venture Shield unikālās plēves vēsture
  • Venture Shield aizsargplēves dažādi uzstādīšanas varianti
  • Virsbūves aizsargplēves cenas un montāžas izpildes laiki

Mūsu uzņēmums piedāvā augtākās kvalitātes Venture Shield 3M plēves, kas pieejamas plašā sortimentā, apmierinot jebkura klienta individuālās vēlmes un prasības.

Aicinām detalizētāk iepazīties ar aizsargplēvju veidiem, to izmantošanu un uzstādīšanas iespējām.

Šajā preču grupā nav nevienas preces.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.