Menu
Your Cart
Strādājam visā Latvijā

Dažādas sarežģītības pakāpes darbi pa visu Latviju 

Izbraucam un tonējam stiklus pa visu Latviju. Dažādas sarežģītības pakāpes darbi un ar dažādām plēvēm. Garantija darbiem un materiāliem līdz 10 gadi. Sava plēvju noliktava – vairāk kā 50 variantu. Darbu izpildes termiņš 2-5 darba dienu laikā rindas kārtībā. 

  • Dzīvokļi un privātmājas
  • Ražošanas un biroju telpas
  • Valsts iestādes 
  • Skolas, bērnu dārzi un mācību iestādesKā sarunāt

Mēs vienmēr saucam precīzu izmaksu cenu!! NEKĀDU papildus un slēpto maksājumu. Lai veikt aprēķinu mums ir nepieciešama šāda informācija

  1. Stiklu izmēri (mēs varēsim aprēķināt plēves griezumu un piedāvāt optimālās cenas)
  2. Dažas fotogrāfijas (mēs varēsim saprast darbu sarežģītību, nepieciešamību izmantot papildus aprīkojumu un rīkus)
  3. Adrese vai Atrašanās vietu
  4. Vēlamo plēvi vai arī vēlamo efektu (ja nezinat ar kādu plēvi to var sasniegt) 
  5. Kontaktus (e-pastu vai/un tālruņa numuru)

Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv 

Mēs atsūtīsim Komerciālo piedāvājumu ar aprēķinu vienas darba dienas laikā no pieprasījuma saņemšanas brīža.Absolūti nav nozīmes kurā Latvijas pilsētā jūs atrodaties 

Mēs strādājam vairāk par 10 gadiem. Veicam stiklu tonēšanu Rojā, Daugavpilī, Balvos, Cēsīs, Saldū, Dobelē, Bauskā, Liepājā, Ventspilī, Skrundā, Tukumā, Gulbenē, Valmierā, kā arī citās Latvijas pilsētās. Veicam jebkādas sarežģītības logu un stiklu tonēšanas darbus logu.

Populārākie pieprasījumi 

Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv Bezmaksas konsultācijas, palīdzība logu plēves izvēlē. Bezmaksas plēvju paraugi. 
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.