Menu
Your Cart
Baltu plēvi

Matēts stikls un plēves

Matēts stikls tiek plaši izmantots biroju un dzīvojamo māju interjeru dekorēšanā. Šādu stiklu izmanto, lai izgatavotu mēbeles un stikla pakešu logus. Matēts stikls ir sastopams veikalu vitrīnu, biroju starpsienu vai dušas kabīņu noformējumos. Šādi stikli nodrošina privātuma sajūtu, nesamazinot gaismas caurlaidību, saglabājot dabīgo apgaismojumu un palīdzot noslēpt telpās notiekošo no apkārtējo skatieniem.

Matēts stikls ir iegūstams vairākos veidos, apstrādājot ar smilšu strūklu, veicot ķīmisku kodināšanu vai uzstādot baltu matēto plēvi. Matēts stikls ir iegūstams ar mūsu piedāvātās baltas matētās plēves palīdzību.

Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv 

Šāds veids ir ērts un ekonomiski izdevīgs

Plēvi ir iespējams uzstādīt uz jau esošā stikla. Lai to izdarītu, pats stikls nav jāmaina, baltais matētais stikls nav jāpērk un nav jādomā, kur likt veco stiklu. Pietiek ar baltas matētās plēves uzlīmēšanu.

Stikls nav jādemontē, tas nav jāizņem no rāmja un nav jāizjauc durvis.

Uzstādīto plēvi vienmēr ir iespējams noņemt un nomainīt ar citas krāsas plēvi. Tas ir ļoti svarīgi gadījumā, ja mainās nomnieks vai telpas izmantošanas mērķis. Ja mainās telpas stils vai īpašnieks, pēc plēves noņemšanas, stiklam tiek atgriezts tā sākotnējais, caurspīdīgais izskats.

Uzstādītā plēve piešķir stiklam papildus pretlausku īpašības. Šāds matēts stikls ir drošāks.

Matēts stikls, kas iegūts ar šo metodi ir piemērots stiklinieku darbnīcām un mēbeļu ražotājiem. Pateicoties tam, nav nepieciešams pārvadāt stiklus vai durvis. Bieži vien plēves ruļļa atvešana ir lētāka nekā stikla vai durvju pārvadāšana ar speciālu transportu. Mūsu speciālisti var ierasties jūsu darbnīcā, cehā, birojā vai mājās un uzstādīt plēvi uz stikla.

Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv 

Šajā preču grupā nav nevienas preces.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.