Menu
Your Cart
Venture Shield uzstādīšana

Venture Shield pilna vai daļēja aplīmēšana

Kā liecina pētījumi, visbiežāk bojājumus automašīnu virsbūvei nodara priekšā braucošo automašīnu izmestie akmeņi un šķembas no riteņu apakšas. Bojājuma vietās nereti pēc laika parādās rūsa, kas ir katra autovadītāja lielākais bieds.

Pilna vai daļēja aplīmēšana

Aizsarplēves Venture Shield tiek izmantotas, lai aplīmētu gan visu automašīnu, gan iespējams izvēlēties atsevišķas automašīnas daļas, kas atrodas tā saucamajās riska zonās.

  • Riska zonas
  • Lielākā apdraudējuma zonas ir:
  • Automašīnu lukturi

Saskare ar uz ceļa seguma esošiem sīkiem akmentiņiem un smiltīm var būtiski bojāt Jūsu automašīnas lukturus. Kā liecina pētījumi, visbiežāk bojājumus automašīnu lukturiem un priekšējai daļai nodara priekšā braucošo automašīnu izmestie akmeņi un šķembas no riteņu apakšas.

Kapota priekšējā daļa, bamperis un spoguļi

Šīs automašīnas daļas tiek pakļautas lielai slodzei un ļoti bieži tiek bojātas pretī lidojošu šķembu gadījumos, kā arī nevērīgas parkošanās vai distances neievērošanā pie apdzīšanas vai apbraukšanas gadījumos.

Viss kapots, bamperis un spārni

Visai bieži auto īpašnieki izvēlas aplīmēt tieši šīs automašīnas daļas, jo tās tiek bojātas ne tikai braukšanas rezultātā, bet arī pie automašīnu mazgāšanas vai iekāpšanas un izkāpšanas gadījumos, nodarot skrāpējumus ar augstpapēžu kurpēm vai somiņām.

Visa automašīnas virsbūve un stikli, izņemot jumtu

Lai maksimāli pasargātu automašīnu no bojājumiem, iesakām izvēlēties pilnu automašīnas aplīmēšanu. Lai arī jumts teorētiski ir retāk apdraudētā automašīnas daļa, praktiski jumta bojājumus nereti nodara vēja lauzti un krītoši koku zari, tāpat jumtu var bojāt arī automašīnas mazgāšanas rezultātā vai braukšana pa grants ceļu.

Bojājumi un rūsa

Gandrīz vienmēr automašīnas virsbūves bojājumu vietās pēc neilga laika parādās rūsa, kas ir katra autovadītāja lielākais bieds, tādēļ aizsargplēves Venture Shield izmantošana ir jo īpaši svarīga un lietderīga.

Lai izvēlētos vislabāko risinājumu Jūsu automašīnas aizsardzībā, konsultējieties ar mūsu uzņēmuma speciālistiem!

Šajā preču grupā nav nevienas preces.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.