Menu
Your Cart
Mājas logu tonēšana

Mājas logu tonēšana - kāpēc tas ir ērti un izdevīgi 

Mājas logu tonēšana ar dažāda veida plēvēm – ļoti vienkāršs, efektīvs un ātrs veids nomainīt stikla īpašības. Logu tonēšana mājās notiek neizņemot stiklu un neizjaucot stikla paketi. Plēvēm ir ļoti daudz priekšrocību un tās ir populāras Latvijā. Piemēram:

  • Plēves ilgi kalpo. Kvalitatīvas logu plēves uzstādītas iekšpusē kalpo 9 gadus un vairāk, uzstādītas no ārpuses kalpo aptuveni 4 gadus.
  • Plēves viegli mazgājamas un neprasa īpašu apkalpošanu vai kopšanu
  • Vienmēr var noņemt vai nomainīt nesabojājot stiklu
  • Viegli uzstādāmas 
Ja māja sakarst vai istabā ir ļoti karsti 

Plēves ir ļoti efektīvs risinājums temperatūras samazināšanai mājas iekšpusē. Plēvēm aizsardzībai no saules, atšķirībā no aizkariem un žalūzijām ir plāna metalizēta kārta un tā efektīvi novada karstumu. Daži modeļi novada saules karstumu līdz 86%. 

Ja uztraucaties, ka ziemā būs tumšs, nav obligāti izvēlēties pašas tumšākās plēves. Izvēlaties plēves ar lielāku gaismas caurlaidību, aptuveni 35% - tādas plēves novada siltumu, bet laiž cauri gaismu gandrīz divas reizes vairāk, nekā parastās 20% vai tumšās 10%.

Plēves izvēle ir atkarīga no logu izmēra. Lieliem logiem, no griestiem līdz grīdai derēs 20%. Maziem logiem 35%.

Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv 
Ārdurvīm

Priekš ārdurvīm ir lielisks risinājums -dažādas krāsas matēta stikla plēve. Žalūzijas un aizkari uz ārdurvīm ļoti ātri smērējas vai klaudz, plēves šajā gadījumā ir lielisks risinājums.

Matētas plēves pasliktina redzamību abās pusēs un saglabā apgaismojumu. Caur plēvi iekļūst gaisma, bet stikls kļūst necaurspīdīgs abās pusēs – redzami tikai izplūduši silueti.

Drošībai var iegriezt plānu svītru. Ja pieiet pie stikla, var redzēt kas stāv ārpusē.  

Varam piedāvāt tīri baltu, pelēku, bronzas, matētu. Var izvēlēties ņemot vērā logu rāmju vai pašas mājas krāsu. 

Kvalitatīvi un ātri veicam stiklu tonēšanu mājās!

Lai kaimiņi nelūkotos pa logu

Ja mājas ir izvietotas tuvu, ļoti bieži sūdzas, ka kaimiņi dienā lūkojas logos. Spoguļplēves ļauj šo problēmu atrisināt, tās dod efektu - es redzu, kas notiek ārā, bet mani iekšpusē neredz.

UZMANĪBU!! Spoguļplēves nodrošina šo efektu tikai dienas laikā. Vakarā un nakts laikā nāksies nolaist aizkarus.

Logiem garāžās, pagrabos vai palīgtelpās 

Tehniskajās telpās ļoti bieži izvieto ne visai bieži izmantojamas vai sezonas lietas. Caurspīdīgi logi var sabojāt mājas ārējo skatu. Matētas vai puscaurspīdīgas plēves novērš redzamību no iekšpuses.
Vannas istabām un tualetēm 

Vannas istabās un tualetēs liela nozīme ir novērst redzamību no ārpuses! Matētas logu plēves saglabā dabisko apgaismojumu par 70% un novērš iespēju kaimiņiem redzēt kas notiek iekšpusē. Tādas plēves dod vienādu efektu gan dienā, gan naktī.

Vannas istabās un tualetē parasti ir mitrs. Plēves, atkarībā no aizkariem un žalūzijām ir noturīgas pret mitrumu un kalpo uzstādot tās iekšpusē vairāk kā 9 gadus.  

Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv 

Aizsardzībā pret ielaušanos 

Dzīvojot privātmājā, nākas rēķināties ar drošību. Izmantojot biezās aizsargplēves 8 mil vai 12 mil, var nostiprināt stiklu. Mēģinot izsist stiklu, plēve palīdz noturēt pret ielaušanos. Stikls ieplīsīs, bet nesašķīdīs. Garnadžiem būs vajadzīgs aptuveni 10-30 reizes vairāk laika lai iekļūtu iekšpusē.
Izgatavot pašam 

Plēvi var uzlīmēt pats. Logu plēves līmēšanas tehnoloģijā nav nekā sarežģīta. Nepieciešams būt rūpīgam savās darbībās un protams veltīt tam laiku.

Šajā preču grupā nav nevienas preces.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.