Menu
Your Cart
Spogulpleve

Spoguļplēve

Spoguļplēve ir visizmantotākā un izplatītākā logu plēve. Spoguļplēve efektīvi aizsargā no karstuma, spožiem saules stariem un no svešiem skatieniem. Pateicoties šīs plēves spoguļa efektam var iegūt vienpusējas redzamības efektu, vārdu sakot es redzu bet mani neredz.
Šīs plēves ļoti plaši izmanto uz dažādiem logiem.

Mēs uzstādījām saviem klientiem:

 • Privātmājās un dzīvokļos.
 • Birojos, ražošanas un biznesa telpās
 • Skolās, bērnu dārzos un augstskolās. 
Pasūtīt pakalpojumu vai vienkārši nopirkt plēvi

Spoguļplēves logiem, pateicoties savai metalizācijai, efektīvi novada sauli un aizsargā no karstuma. Dažos gadījumos, efekts sastāda temperatūras pazemināšanos par 6 – 8 grādiem.

Jo tīrāks attēls ir plēvei, jo labāk tā aizsargā no karstuma!!! Jo labāks spoguļa efekts, jo plēve efektīvāk novadīs siltuma un saules gaismas plūsmu!!
Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv 

Spoguļplēve -10%, 20%, 30% - ko izvēlēties?

Spoguļplēve iedalās pēc gaismas caurlaidības. Gaismas caurlaidību mēra izlaistās gaismas procentos. Mēs saviem klientiem piedāvājam 3 veida dažādas pakāpes spoguļa efekta un dažāda tonējuma plēves.

 • Spoguļplēve 10%- vistumšākā spoguļplēve. Faktiskā caurlaidība aptuveni 7%. Ļoti tumša plēve un ļoti efektīva no karstuma. Tiek izmantota ļoti, ļoti, reti. Par cik praktiski NOSIT dabisko apgaismojumu. 
 • Spoguļplēve 20%- visejošākā un pārdodamākā plēve. Šo plēvi ļoti bieži uzstāda uz pirmo stāvu logiem privātuma dēļ un arī kā aizsardzībai  no karstuma un spožas saules. Šī plēve novada saules gaismu par 80%, karstumu novada par 75 % un uz logiem rada lielisku spoguļa efektu.  
 • Spoguļplēve 30% - tā ir daļēja spoguļa gaiša plēve. Šī plēve dod spoguļa efektu, bet, daudz mazāk, nekā 20 %. Šo plēvi izvēlas, ja vēlas iegūt uz logiem vieglu spoguļa efektu, novadīt karstumu un sauli, bet nevēlas telpas padarīt tumšākas.
Āra vai iekšējā spoguļplēve logiem

Spoguļplēve logiem var tikt uzstādīta gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Ārpuses uzstādīšanā izmanto speciālu āra plēvi ar papildus aizsargkārtu. Āra spoguļplēve logiem ir dārgāka par iekšējo. Plēve uzstādīta no āra kalpo mazāk, Latvijas klimatiskajos apstākļos - 4 gadi un nedaudz ilgāk. Atsevišķos gadījumos 6 gadus.
Spoguļplēves logiem uzstādīta iekšpusē daudz efektīvāk novada karstumu, bet kopumā ekonomisko efektu dod mazāk.

Plēve uzstādīta iekšpusē kalpo 9 gadus un ilgāk. Ne visas spoguļplēve logiem var uzstādīt no iekšpuses un ne uz visiem stikla pakešu logiem.  Mums ir plēve uzstādīšanai iekšpusē. Šī plēve nedaudz sasilda stiklu, bet tas nav kritiski stikla pakešu logiem un neizraisa termošoku (stikla pakešu logu bojāšanos).

!!! Plēves ar blāvu atspulgu un melnu nokrāsu nopirktas starptautiskajos interneta veikalos līmēt iekšpusē uz stikla ir BĪSTAMI!!
Dažādos laikos uzstādīja spoguļplēvi no iekšpuses:

 • Spēļu zāles Dimants (vairāk kā 10 dažādu objektu); 
 • Ražošanas telpas “Staburadze”, “Laima’’, ‘’Ādažu čipši’’, ‘’Hanzas maiznieks’’, ‘’Cēsu alus’’ un citi; 
 • Dažādu firmu birojos Valdemāra pasāža, Mūkusalas biroji, Magnātu osta, Maskavas forštate;  
 • Latvijas Aizsardzības ministrija, Latvijas armijas štābs, Ekonomikas Ministrija; 
 • Privātmājas un dzīvokļi dažādās Latvijas pilsētās; 
 • Rīgas skolas, Jelgavas skolas un skolas citās pilsētās; 
 • Un vēl daudz kur citur Rīgā un citās Latvijas pilsētās.
80% visas spoguļplēves mēs uzstādam iekšpusē. Uzstādīt ārpusē vai iekšpusē tiek apsvērts katrā konkrētā gadījumā. Dažreiz tikt klāt stiklam vieglāk ir no ārpuses. Āra uzstādīšana prasa atbilstošus laika apstākļus: 

 • Temperatūra +5 un vairāk.
 • Vējš mazāks kā 4m/s.
 • Lai nebūtu lietus un citu nokrišņu.

Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv 

No vienas puses caurspīdīga, no otras puses kā spogulis

Spoguļplēve logiem rada spoguļa efektu vienpusējas redzamības. No vienas puses plēve atstaro kā spogulis, bet no otras puses tā ir caurspīdīga. Ļoti bieži tādas plēves izmanto dzīvojamo māju pirmajos stāvos no garāmgājēju skatieniem. Es redzu, kas notiek laukā, bet mani no ielas neredz!!
SVARĪGI!!! Plēve atstarojas uz to pusi kur vairāk gaismas! Kad laukā ir gaišāks nekā istabā, plēve no ārpuses ir kā spogulis, bet no iekšpuses visu var redzēt kas notiek laukā. Vakarā vai naktī ir otrādi. Kad istabā ieslēdz gaismu, no āra būs redzams kas notiek iekšpusē, bet no āra logi būs kā spogulis.

Vakarā spoguļa efekts un redzamība maina virzienu!!

Spoguļplēves logiem ļauj dienas laikā turēt atvērtus aizkarus un aizsargā no svešiem skatieniem no ielas. Vakarā un naktī nāksies izmantot aizkarus.  Jā, jā! Plēve neaizvietos aizkarus. Tie ir dažādi produkti, kas ļoti labi papildina viens otru!!

Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv 

Model: Silver 20% 50 cm -tek. metrs
Argos 20  platumā 50 cmSpoguļplēve Argos 20 iekšējās uzstādīšanas, platumā 50 cm. Efektīva aizsardzība no saules siltuma un spožas saules. Kā arī plēve nodrošina vienpusējo redzamību. Plēvei ir līm-kārta, kas veicina vieglu un neapgrūtinošu uzstādīšanu mitrajā veidā.Doto plēvi iespējams pa..
5,96 €
Bez nodokļa:5,96 €
Model: Silver 20CX ārēja-tek. 50 cm
Argos 20 Cx platumā 50 cmSpoguļplēve Argos 20%  Cx platumā 50 cm. Plēve paredzēta ārējai uzstādīšanai. Pamata tehniskie dati - gaismas caurlaidība 25%, aizsardzība no saules siltuma aptuveni 80%.Plēve nodrošina Maksimālu aizsardzību no saules siltuma un spožas saulesMēbeļu un citu interjer..
8,56 €
Bez nodokļa:8,56 €
Model: Silver 30 CX -50 cm
Argos 30 CX -platumā 50 cm -ārējāGaiša spoguļplēve Argos 30 CX platumā 50 cm. Paredzēta ārējai uzstādīšanai. Efektīva aizsardzība no saules siltuma. Ne pārāk stipri notumšina saules gaismu. Nodrošina 50% spoguļefektu ar vienpusējo redzamību.Argos 30 CX izvēlas priekš nelieliem logiem jeb gadījumos, ..
8,56 €
Bez nodokļa:8,56 €
Model: Silver 35% -101 cm -tek. metrs
Gaiša spoguļplēve Argos 35 platumā 101 cmGaiša spoguļplēve Argos 35 platumā 101 cm priekš aizsardzības no spožas gaismas un saules siltuma. Plēvei ir 40% gaismas caurlaidīgums un 68% saules siltuma atstarošana.Doto plēvi izvēlas, ja nevēlas notumšināt naturālo gaismu, bet vēlas panākt aizsardzību no..
12,96 €
Bez nodokļa:12,96 €
Model: Silver 35% -50 cm -tek. metrs
Gaiša spoguļplēve Argos 35  platumā 50 cmArgos 35 platumā 50 cm, gaiša spoguļplēve, kas pasargā no spožas gaismas un saules siltuma. Plēvei 40% gaismas caurlaidīgums un 68% saules siltuma atstarošana.Doto plēvi izvēlas, ja vēlas panākt aizsardzību no saules siltuma, bet nevēlas notumšināt natur..
5,96 €
Bez nodokļa:5,96 €
Model: Silver 20%-76 cm -tek. metrs
Argos 20 platumā 76 cmSpoguļplēve Argos 20 platumā 76 cm, iekšējai uzstādīšanai. Plēve ar universālu efektu - aizsardzība no spožas gaismas un saules siltuma. Plēve veido vienpusējās redzamības spoguļ-efetku.Plēvei ir līm-kārta, kas veicina vieglu un neapgrūtinošu uzstādīšanu mitrajā veidā.Uzmanību:..
8,95 €
Bez nodokļa:8,95 €
Model: Silver 20CX ārēja-tek. 76 cm
Argos 20 Cx platumā 76 cm priekš ārējās pielietošanasSpoguļplēve Argos 20% Cx platumā 76 cm priekš ārējās uzstādīšanas. Plēve nodrošina maksimālu aizsardzību no saules gaismas ( par 86% ). Notumšina saules gaismu (par 75%). Pasargā no UV starojuma uz 99% un maksimāli samazina ultravioleta starojuma ..
12,85 €
Bez nodokļa:12,85 €
Model: Silver 20%-101 cm -tek. metrs,
Argos 20 platumā 101 cmSpoguļplēve Argos 20% platumā 101 cm, iekšējai uzstādīšanai. Plēve priekš aizsardzības no saules siltuma un spožas saules. Šī plēve nodrošina vienpusējo redzamību. Plēvei ir līm-kārta, kas veicina vieglu un neapgrūtinošu uzstādīšanu mitrajā veidā.Uzmanību:Vienmēr sūtām vi..
11,96 €
Bez nodokļa:11,96 €
Model: Silver 20CX ārēja-tek. 101 cm
Argos 20 Cx platumā 101  cm priekš ārējās pielietošanasSpoguļplēve ārējai uzstādīšanai Argos 20% Cx platumā 101 cm. Plēve notumšina saules gaismu  par 75%. Pasargā no UV starojuma uz 99% un maksimāli samazina ultravioleta starojuma ietekmi uz interjera sastāvdaļām. No saules siltuma pasarg..
17,13 €
Bez nodokļa:17,13 €
Model: Silver 30 CX -101 cm
Ārējā plēve Argos 30 CX -platumā 101 cmGaiša spoguļplēve Argos 30 CX platumā 101 cm ārējai uzstādīšanai. Gaiša spoguļplēve priekš aizsardzības no saules siltuma. Atstaro saules siltumu uz 71%. Tai piemīt 50% spoguļ-efekta vienpusējā caurskatamība, kā arī pasargā no ziņkāro acīm dienas gaišajā laikā...
17,13 €
Bez nodokļa:17,13 €
Model: Silver 20CX ārēja-tek. 152.4 cm
Silver 20CX ārēja-tek. 152.4 cm/.Var pirkt jebkuru daudzumu. Solis 0.1mDotajai plēvei pieejami arī citi platumi Argos 20 CX-50 cm  -platumā 50 cmArgos 20 CX -76 cm  - platumā 76 cmArgos 20 CX -101 cm -platumā 101 cmUzmanību:Vienmēr sūtām vienā gabala. Ja pasūtījumā ir 5 metri, mēs nos..
25,70 €
Bez nodokļa:25,70 €
Model: Silver 30 CX -152.4 cm
Silver 30 CX -152.4 cm. Var pirkt jebkuru daudzumu. Solis 0.1mUzmanību:Vienmēr sūtām vienā gabala. Ja pasūtījumā ir 5 metri, mēs nosūtīsim 5 metrus kopā. Nevis kā to dara tirgotāji citos tirgus laukumos - 5 gabalus pa vienam metram.Pievienojam rakeli un montāžas koncentrātu. Tieši tā! Katram pasūtīj..
25,70 €
Bez nodokļa:25,70 €
Rāda no 1 līdz 12 kopā 13 (Kopā lapu - 2)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.