Menu
Your Cart
Spogulpleve

Spoguļplēve - aizsardzība no svešiem skatieniem un karstuma

Spoguļplēve ir visizmantotākā un izplatītākā logu plēve. Spoguļplēve efektīvi aizsargā no karstuma, spožiem saules stariem un no svešiem skatieniem. Pateicoties šīs plēves spoguļa efektam var iegūt vienpusējas redzamības efektu, vārdu sakot es redzu bet mani neredz.
Šīs plēves ļoti plaši izmanto uz dažādiem logiem.

Mēs uzstādījām saviem klientiem:

 • Privātmājās un dzīvokļos.
 • Birojos, ražošanas un biznesa telpās
 • Skolās, bērnu dārzos un augstskolās. 
Pasūtīt pakalpojumu vai vienkārši nopirkt plēvi

Spoguļplēves logiem, pateicoties savai metalizācijai, efektīvi novada sauli un aizsargā no karstuma. Dažos gadījumos, efekts sastāda temperatūras pazemināšanos par 6 – 8 grādiem.

Jo tīrāks attēls ir plēvei, jo labāk tā aizsargā no karstuma!!! Jo labāks spoguļa efekts, jo plēve efektīvāk novadīs siltuma un saules gaismas plūsmu!!
Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv 

Spoguļplēve -10%, 20%, 30% - ko izvēlēties?

Spoguļplēve iedalās pēc gaismas caurlaidības. Gaismas caurlaidību mēra izlaistās gaismas procentos. Mēs saviem klientiem piedāvājam 3 veida dažādas pakāpes spoguļa efekta un dažāda tonējuma plēves.

 • Spoguļplēve 10%- vistumšākā spoguļplēve. Faktiskā caurlaidība aptuveni 7%. Ļoti tumša plēve un ļoti efektīva no karstuma. Tiek izmantota ļoti, ļoti, reti. Par cik praktiski NOSIT dabisko apgaismojumu. 
 • Spoguļplēve 20%- visejošākā un pārdodamākā plēve. Šo plēvi ļoti bieži uzstāda uz pirmo stāvu logiem privātuma dēļ un arī kā aizsardzībai  no karstuma un spožas saules. Šī plēve novada saules gaismu par 80%, karstumu novada par 75 % un uz logiem rada lielisku spoguļa efektu.  
 • Spoguļplēve 30% - tā ir daļēja spoguļa gaiša plēve. Šī plēve dod spoguļa efektu, bet, daudz mazāk, nekā 20 %. Šo plēvi izvēlas, ja vēlas iegūt uz logiem vieglu spoguļa efektu, novadīt karstumu un sauli, bet nevēlas telpas padarīt tumšākas.
Āra vai iekšējā spoguļplēve logiem

Spoguļplēve logiem var tikt uzstādīta gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Ārpuses uzstādīšanā izmanto speciālu āra plēvi ar papildus aizsargkārtu. Āra spoguļplēve logiem ir dārgāka par iekšējo. Plēve uzstādīta no āra kalpo mazāk, Latvijas klimatiskajos apstākļos - 4 gadi un nedaudz ilgāk. Atsevišķos gadījumos 6 gadus.
Spoguļplēves logiem uzstādīta iekšpusē daudz efektīvāk novada karstumu, bet kopumā ekonomisko efektu dod mazāk.

Plēve uzstādīta iekšpusē kalpo 9 gadus un ilgāk. Ne visas spoguļplēve logiem var uzstādīt no iekšpuses un ne uz visiem stikla pakešu logiem.  Mums ir plēve uzstādīšanai iekšpusē. Šī plēve nedaudz sasilda stiklu, bet tas nav kritiski stikla pakešu logiem un neizraisa termošoku (stikla pakešu logu bojāšanos).

!!! Plēves ar blāvu atspulgu un melnu nokrāsu nopirktas starptautiskajos interneta veikalos līmēt iekšpusē uz stikla ir BĪSTAMI!!
Dažādos laikos uzstādīja spoguļplēvi no iekšpuses:

 • Spēļu zāles Dimants (vairāk kā 10 dažādu objektu); 
 • Ražošanas telpas “Staburadze”, “Laima’’, ‘’Ādažu čipši’’, ‘’Hanzas maiznieks’’, ‘’Cēsu alus’’ un citi; 
 • Dažādu firmu birojos Valdemāra pasāža, Mūkusalas biroji, Magnātu osta, Maskavas forštate;  
 • Latvijas Aizsardzības ministrija, Latvijas armijas štābs, Ekonomikas Ministrija; 
 • Privātmājas un dzīvokļi dažādās Latvijas pilsētās; 
 • Rīgas skolas, Jelgavas skolas un skolas citās pilsētās; 
 • Un vēl daudz kur citur Rīgā un citās Latvijas pilsētās.
80% visas spoguļplēves mēs uzstādam iekšpusē. Uzstādīt ārpusē vai iekšpusē tiek apsvērts katrā konkrētā gadījumā. Dažreiz tikt klāt stiklam vieglāk ir no ārpuses. Āra uzstādīšana prasa atbilstošus laika apstākļus: 

 • Temperatūra +5 un vairāk.
 • Vējš mazāks kā 4m/s.
 • Lai nebūtu lietus un citu nokrišņu.

Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv 

No vienas puses caurspīdīga, no otras puses kā spogulis

Spoguļplēve logiem rada spoguļa efektu vienpusējas redzamības. No vienas puses plēve atstaro kā spogulis, bet no otras puses tā ir caurspīdīga. Ļoti bieži tādas plēves izmanto dzīvojamo māju pirmajos stāvos no garāmgājēju skatieniem. Es redzu, kas notiek laukā, bet mani no ielas neredz!!
SVARĪGI!!! Plēve atstarojas uz to pusi kur vairāk gaismas! Kad laukā ir gaišāks nekā istabā, plēve no ārpuses ir kā spogulis, bet no iekšpuses visu var redzēt kas notiek laukā. Vakarā vai naktī ir otrādi. Kad istabā ieslēdz gaismu, no āra būs redzams kas notiek iekšpusē, bet no āra logi būs kā spogulis.

Vakarā spoguļa efekts un redzamība maina virzienu!!

Spoguļplēves logiem ļauj dienas laikā turēt atvērtus aizkarus un aizsargā no svešiem skatieniem no ielas. Vakarā un naktī nāksies izmantot aizkarus.  Jā, jā! Plēve neaizvietos aizkarus. Tie ir dažādi produkti, kas ļoti labi papildina viens otru!!

Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv 

Šajā preču grupā nav nevienas preces.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.