Menu
Your Cart
Logu plēves

Logu plēves–6 dažādi plēves veidi dažādiem nolūkiem

Logu plēves vienkāršs un drošs veids mainīt stikla ārējo izskatu vai tā īpašības. Uzstādot logu plēves stiklu var padarīt necaurspīdīgu, padarīt tumšāku no saules stariem, aizsargāt no karstuma. Padarīt to skaistāku, aizsargāt no lauskām vai zagļiem. 

Logu plēve viegli uzstādāma uz stikla vai stiklotām virsmām. Pēc vēlēšanās viegli nomazgāt, nesabojājot stiklu un neatstājot nospiedumus.  

Logu plēvēm ir vienāds aprīkojums – plēve ar caurspīdīgu līmes slāni  caurspīdīgs aizsarglaineris, kuru pirms uzstādīšanas nepieciešams noņemt. Izgatavoti no poliestera, bet no dažādiem poliesteriem un ar dažādu kvalitāti.

Ko izvēlēties -6 pamatveida logu plēves, dažādas īpašības-dažāds efekts 

Logu plēves uzstāda pēc vienas tehnoloģijas, bet izgatavotas no dažādiem materiāliem ar dažādām īpašībām un atrisina dažādus uzdevumus. Pēc izmantotā materiāla izgatavošanas laikā nosacīti var iedalīt 6 veidos.

Svarīgi saprast problēmu, kuru jūs vēlaties atrisināt un jau pēc tam piemeklēt logu plēvi ar attiecīgām iespējām. Piemēram:

Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv 

Kļūdas pie izvēles 

Maldīgs uzskats, ka visas logu plēves ir līdzīgas un gandrīz vienādas. Tieši, nepareizi izvēlēts logu plēves tips izraisa sūdzības – PLĒVE NESTRĀDĀ!!. Ja izvēlēties nepareizu plēves tipu, rezultāta nebūs un plēve nestrādās.

Izplatītākie maldinošie uzskati:

  • Nevajag domāt, ka matētā plēve aizsargā no karstuma. Matētai plēvei nav metāliskās kārtas un tā nesargā no karstuma. 
  • Nevajag domāt, ka sauli aizsargājošas plēves aizsargā no lauskām. Nē, sauli aizsargājošas plēves nav tik biezas un tām ir citādāka līme. 
  • Nedrīkst izmantot plēves auto logu tonēšanai un dzīvokļa logiem. Automašīnām ir kalti stikli un tos var tonēt ar melnu plēvi, bet dzīvokļa logi lielākoties nav kalti un tie var saplīst.
Kalpošanas laiks 

Visu ko pārdodam paši esam pārbaudījuši savā darbā. No personīgās pieredzes varam teikt, ko logu plēves var un ko nevar veikt, un kā būs dzīvē, un kas paliek kā ražotāja vai reklāmas solījums.

Plēves logiem - kalpošanas laiks plēvēm no mūsu sortimenta.

  • Plēves uzstādītas no iekšpuses kalpo  9 gadus un ilgāk. 
  • Plēves uzstādītas no ārpuses kalpo 3 gadus un vairāk. Uz logiem ar vertikāliem stikliem kalpo līdz 5 gadiem, uz logiem ar slīpiem stikliem (piemēram jumta logi vai jumta stikla kupoli) var kalpot tikai 3 gadus. Viss ir ļoti individuāli un ir atkarīgs no konkrētiem apstākļiem.

Kāpēc tā? Logu plēves uzstādītas no ārpuses tiek pakļautas apkārtējās vides un laika iedarbībai, temperatūras maiņām un mehāniskai iedarbībai – slīps vējš, slīps sniegs vai lietus, putni. Pat speciāla āras logu plēve kalpo mazāk, nekā plēve, kas uzstādīta iekšpusē.

Pēc norādītā termiņa beigām, plēve nepazūd un nepārstāj pildīt savas funkcijas. Plēve sāk patstāvīgi sadalīties un mainīt savu ārējo izskatu. Dabiskais zaudējums un sadalīšanās aptuveni 10% -20% gadā.

Kas ir kvalitatīva plēve logiem

Kvalitatīva plēve logiem optiski ir tīra, neizkropļo attēlu, neapgrūtina skatu un nesasprindzina acis. Kvalitatīvai logu plēvei biezums ir no 50 mkm un vairāk, ar to viegli strādāt un tā kalpo ilgu laiku. 

Papildus izdalīšanās efektivitāte. tehnisko parametru esamība runā par atbilstību standartiem pie izgatavošanas un iespēju izmantot darbā profesionāļiem dažādos objektos.

Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv 

Nekvalitatīvas plēve logiem pazīmes

  • Ļoti – ļoti plāna. Nepieciešams saprast, ka ir pašas plēves biezums, bet ir biezums ar aizsarglaineri. Plānā plēve ir logiem, mazāk kalpo, ātri izžūst un izbalē. To ir sarežģītāk uzstādīt. 
  • Izplūdis attēls. Blāvām spoguļu un saules aizsargplēvēm ir vāja metalizācija, vājš spoguļu efekts un zema siltuma Plēve ir, bet efekta gandrīz kā nav. 
  • Blāvums pret gaismu plēves logiem, ir tas pats, kas caur netīru stiklu. Ja pie izgatavošanas izmantoja nekvalitatīvus izejmateriālus vai otrreizējas izejvielas plēves sanāk ļoti blāvas, necaurspīdīgas, bet toties ļoti lētas. Otrreizējās izejvielas, piemēram plastmasas pudeles, tām nav augsta attīrīšanas pakāpe, plēve ir blāva un caur to ir grūti skatīties. 
  • Slikta līme, plēve atlīp no stikla
  • Nav tehnisko parametru vai tie ir niecīgi  

Kā rūpēties par logu plēvēm 

Visām logu plēvēm, kuras mēs pārdodam ir aizsargslānis pakāpes 2Н un tās ir noturīgas pret mehānisko iedarbību. Visas pie mums pirktās plēve uz logiem droši var mazgāt ar sadzīves ķīmiju un nebaidās tās sabojāt. Plēves neprasa īpašu kopšanu, bet


Plēves aizliegts mazgāt ar abrazīviem mazgāšanas līdzekļiem, tvaika ģeneratoriem (tās var atlīmēties) un augsta spiediena sūkņiem. 

Sargājiet plēves no mājdzīvnieku nagiem un metāliskiem priekšmetiem. 

Logu plēves pārdodam ruļļos vai tekošos metros. Veicam kvalitatīvu, jebkuras sarežģītības pakāpes logu tonēšanu.

Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv 

Model: 4-Mil
Tekošais metrs, platums 1.52mVar pirkt jebkuru daudzumuSolis 0.1m..
15,30 €
Bez nodokļa:15,30 €
Model: 8-mil
Tekošais metrs, platums 1.52mVar pirkt jebkuru daudzumuSolis 0.1m..
25,51 €
Bez nodokļa:25,51 €
Model: Balta matēta 50 cm -tek. metrs
Opal-plēves platums 50 cmOpal ir matēta plēve 50 cm platumā. Plēvei piemīt matēta stikla īpašības - ir gaismas caurlaidīga, bet perfekti nepieļauj caurskatāmību .Visbiežāk tiek izmantota uz vannas istabas, tualetes, ieeju un āru, dažādiem mērķiem paredzētiem  logiem. Uzmanību!! Plēve tiek ..
5,17 €
Bez nodokļa:5,17 €
Model: Br-20cx 152.4 cm
Tekošais metrs, platums 1.52mVar pirkt jebkuru daudzumuSolis 0.1m..
27,40 €
Bez nodokļa:27,40 €
Model: Mateta pienbalta -100 cm Tek.metrs
Mateta pienbalta -100 cm Tek.metrsVar pirkt jebkuru daudzumuSolis 0.1m..
12,48 €
Bez nodokļa:12,48 €
Model: Mateta pienbalta -152.4 cm Tek.metrs
Mateta pienbalta -152.4 cm Tek.metrsVar pirkt jebkuru daudzumuSolis 0.1m..
16,44 €
Bez nodokļa:16,44 €
Model: Silver 30 CX -50 cm
Argos 30 CX -platumā 50 cm -ārējāGaiša spoguļplēve Argos 30 CX platumā 50 cm. Paredzēta ārējai uzstādīšanai. Efektīva aizsardzība no saules siltuma. Ne pārāk stipri notumšina saules gaismu. Nodrošina 50% spoguļefektu ar vienpusējo redzamību.Argos 30 CX izvēlas priekš nelieliem logiem jeb gadījumos, ..
9,18 €
Bez nodokļa:9,18 €
Model: Silver 35% -101 cm -tek. metrs
Gaiša spoguļplēve Argos 35 platumā 101 cmGaiša spoguļplēve Argos 35 platumā 101 cm priekš aizsardzības no spožas gaismas un saules siltuma. Plēvei ir 40% gaismas caurlaidīgums un 68% saules siltuma atstarošana.Doto plēvi izvēlas, ja nevēlas notumšināt naturālo gaismu, bet vēlas panākt aizsardzību no..
11,33 €
Bez nodokļa:11,33 €
Model: Silver 35% -50 cm -tek. metrs
Gaiša spoguļplēve Argos 35  platumā 50 cmArgos 35 platumā 50 cm, gaiša spoguļplēve, kas pasargā no spožas gaismas un saules siltuma. Plēvei 40% gaismas caurlaidīgums un 68% saules siltuma atstarošana.Doto plēvi izvēlas, ja vēlas panākt aizsardzību no saules siltuma, bet nevēlas notumšināt natur..
5,17 €
Bez nodokļa:5,17 €
Model: Balta matēta 76 cm -tek. metrs
Opal-plēves platums 76 cmPlēve ar matētu efektu Opal platumā 76 cm. Dotā plēve ir ideāls risinājums privātumam un  aizsardzībai pret ziņkārīgo svešinieku acīm . Plēve laiž cauri 86% gaismas, bet praktiski pilnībā novērš redzamību no abām pusēm.Pieejami arī citi platumiUzmanību!! Plēve tiek grie..
7,65 €
Bez nodokļa:7,65 €
Model: Silver 20CX ārēja-tek. 76 cm
Argos 20 Cx platumā 76 cm priekš ārējās pielietošanasSpoguļplēve Argos 20% Cx platumā 76 cm priekš ārējās uzstādīšanas. Plēve nodrošina maksimālu aizsardzību no saules gaismas ( par 86% ). Notumšina saules gaismu (par 75%). Pasargā no UV starojuma uz 99% un maksimāli samazina ultravioleta starojuma ..
14,72 €
Bez nodokļa:14,72 €
Model: Balta matēta 101 cm -tek. metrs
Opal-plēves platums 101 cmMatēta plēve Opal platumā 101 cm. Pats efektīvākais risinājums abpusējai aizsardzībai no ziņkārīgo acīm gan pa dienu, gan pa nakti. Plēve ir pilnībā gaismas caurlaidīga un vispārībā netumšina telpu, kā arī vienā laikā ar iepriekš minētajām īpašībām, tā padara stiklu necaurs..
11,33 €
Bez nodokļa:11,33 €
Rāda no 1 līdz 12 kopā 17 (Kopā lapu - 2)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.