Menu
Your Cart

Terms & Conditions

Lietošanas noteikumi

Pirms mājaslapas https://www.logutonesana.lv/ lietošanas ("Interneta veikals"), uzmanīgi izlasiet un iepazīstaties ar īstiem lietošanas noteikumiem («Lietošanas noteikumi»).

1. Vispārīgie noteikumi.

Jūs piekrītat ievērot visus aprakstītos lietošanas noteikumus katru reizi, kad apmeklējat mājaslapu https://www.logutonesana.lv/. Ja nepiekrītat vismaz vienam no aprakstītajiem nosacījumiem, neizmantojiet doto internet veikalu un tajā pieejamās iespējas.

Mājaslapas administrācija («Administrācija») patur tiesības jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem grozīt, pielāgot vai citādi mainīt Lietošanas noteikumus. Šie grozījumi un / vai izmaiņas stājas spēkā brīdī, kad tos publiski ievieto https://www.logutonesana.lv/ serveros.

2. Intelektuālais īpašums.

"Intelektuālā īpašuma tiesības" ir visi mājaslapas https://www.logutonesana.lv/  patenti, preču zīmes, pakalpojumi, autortiesības, datu bāzes tiesības, tirdzniecības nosaukumi, fotogrāfijas, produktu apraksti, kā arī noformējumi, mākslas elementi, grafika un funkcionalitāte.

Izmantojot doto mājaslapu, jūs piekrītat, ka izmantojamā informācija ir mājaslapas intelektuālais https://www.logutonesana.lv/ īpašums, un apņematies: 

  • nekopēt, neizplatīt,
  • nemodificēt, neveidot, neattēlot, nepublicēt,
  • nepārsūtīt, nepārdot, neņemt un neizīrēt
  • bez „Administrācijas” atļaujas neaplicēt un neizplatīt interneta  veikala daļas vai visu https://www.logutonesana.lv/ trešajām personām (ieskaitot informācijas parādīšanu un izplatīšanu ar trešo personu vietņu starpniecību). Jūs piekrītat neatdalīt, nedekompilēt, ne pārveidot inženieriju vai citādi mainīt tiešsaistes veikala elementus.

3. Reklāma, akcijas, konkursi un citas mārketinga aktivitātes.

Veicot mārketinga kampaņas, konkursus vai akcijas, administrācija var nodrošināt papildu materiālus.

4. Saites un citi interneta veikali.

Interneta veikalā var būt saites uz citām mājaslapām, kuras administrācija nodrošina apmeklētāju un lietotāju ērtībām. Administrācija nepārbauda, neapstiprina informācijas pareizību, neuzņemas atbildību par informācijas precizitāti, pilnīgumu vai kvalitāti, kas ievietota trešās puses vietnēs, kuras var būt saistītas ar interneta veikalu.

5. Lietošanas izbeigšana.

Administrācija patur tiesības bloķēt vai dzēst lietotāju, ja, pēc Administrācijas domām, ir pārkāpti kādi šo Lietošanas noteikumu, Privātuma politikas vai citu piemērojamo likumu vai noteikumu noteikumi.

Mājaslapas https://www.logutonesana.lv/ lietošanas noteikumi tika atjaunināti 2020. gada 7. martā.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.