Menu
Your Cart

Privātuma politika

Mājaslapas privātuma politika.

Mājaslapas  https://www.logutonesana.lv/ administrācija («Administrācija») rūpējas par savu apmeklētāju un reģistrēto lietotāju tiesībām, kā arī garantē nodrošināt sniegto datu pilnīgo drošību.

Lietotāju un apmeklētāju savas personīgās informācijas norādīšana mājaslapā https://www.logutonesana.lv/  automātiski nozīmē piekrišanu doto datu apstrādei no Administrācija puses. Datu apstrādes mērķis ir nodrošināt apmeklētājiem un lietotājiem augstas kvalitātes pakalpojumu piedāvājumu, kas pieejami vietnē, kā arī saņemt mājaslapas apmeklētāju un lietotāju atsauksmes.

Katrs kontaktinformācijas sniegšanas gadījums ir iemesls un automātiska lietotāja vai apmeklētāja piekrišana Administrācijai sazināties ar viņu, lai noskaidrotu nepilnīga pasūtījuma iemeslus vai piedāvātu izdevīgāku pasūtījuma iespēju, vai, lai piedalītos citās mārketinga vai reklāmas kampaņās.

1. Kontaktinformācija.

Administrācija var izmantot lietotāja profilā norādīto kontaktinformāciju, lai identificētu un personīgi sazinātos ar mājaslapas lietotāju, lai atrisinātu jautājumus, kas saistīti ar esoša vai nepabeigta pasūtījuma izpildi, lai sniegtu sistēmas paziņojumus, maksājumu informāciju un gadījumā, kad nepieciešams saņemt sistēmas apstiprinājumu, lietotāja atļauju vai piekrišanu. Administrācijai ir dotas tiesības izmantot informāciju par lietotāju darbībām https://www.logutonesana.lv/, plānojot interneta veikala tehniskos un lietošanas uzlabojumus.  

2. Pasta un reklāmas sūtījumi.

Mājaslapas lietotājam vienmēr ir piedāvāta iespēja atteikties no reklāmas sūtījumu saņemšanu uz e-pastu kurus nodrošina interneta veikals un tā administrācija, izņemot paziņojumus par pasūtījumu un maksājuma statusu («Sistēmas paziņojumi»). Administrācija patur tiesības iekļaut visu būtisko informāciju sistēmas paziņojumos.

3. Lietošanas ierobežojumi.

Mājaslapas https://www.logutonesana.lv/ apmeklētājiem un lietotājiem ir aizliegts tieši vai netieši izmantot ierīces, tehniskās procedūras, programmatūru, lai mēģinātu vai traucētu un ietekmētu interneta veikala darbību, lai iegūtu lietotāju personisko informāciju, izņemot oficiālās programmatūras instalēšanas ierīces piekļuvei tiešsaistes veikalam gadījumos, kurus apstiprinājusi mājaslapas Administrācija, lietošanas noteikumi un konfidencialitātes politika.

Administrācija patur tiesības mainīt un papildināt konfidencialitātes politikas noteikumus, lai nodrošinātu visaugstāko interneta veikala pakalpojumu kvalitāti.

Visu lietotāja personas datu glabāšanas un apstrādes atsaukšanas gadījumā dati tiks dzēsti no mājaslapas  https://www.logutonesana.lv/ 10 dienu laikā no pieteikuma saņemšanas dienas.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.