Menu
Your Cart
Logu plēves noņemšana

Logu plēves noņemšana

Dažreiz pirms stiklu tonēšanas ir nepieciešams noņemt vecās logu plēves. Pastāv vairāki iemesli. Ēkas īpašnieks vēlas atjaunot izskatu un nomainīt plēvi.


Mainās īrnieks, mainās dizains vai mainās telpas pielietojums. Ja tie ir daži logi vai neliels stiklojuma laukums, plēves noņemšanu ir iespējams veikt ātri. Šim mērķim ir nepieciešams ziepjūdens un asmens. Ja logu plēve bija uzstādīta pirms dažiem gadiem – to ir viegli noņemt. Ja plēve nostāvēja lielāku gadu skaitu, līme sacietēja, bet poliesters kļuva mīksts. Saule to izkaltēja un tas sāks drupt. Tas būs ļoti darbietilpīgs process, kas prasīs laiku. Plēves noņemšanai laika ziņā var patērēt daudz ilgāku laiku nekā tonēšana ar jaunu plēvi. Tas prasa laiku un galvenais arī pūliņus.Lai noņemto veco plēvi mēs izmantojam īpašu instrumentu un ziepjūdeni. Darba samaksa par katru gadījumu tiek atrunāta atsevišķi. Cenu ietekmē apjoms, izejmateriālu un instrumentu patēriņš.


Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv 

Šajā preču grupā nav nevienas preces.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.