Posted on Leave a comment

Tonēšanas plēves

Uz Latvijas stikla namiem un ēkām ir sastopamas dažādu nokrāsu tonēšanas plēves. Lielu popularitāti ir ieguvušas bronzas, spoguļu un it īpaši sudraba plēves.

Sudraba plēves

Tā ir pati ejošākā plēve Eiropas un tai skaitā arī Latvijas tirgū. Var teikt klasiskā logu tonēšanas plēve. Efektīvi aizsargā no karstuma un skaisti iekļaujas ēkas eksterjerā. Piedāvājam sudraba plēvju produktu līniju ar patiesi tīru toni.
Ekspluatācijas laiks no 10 gadiem.

Šādas krāsas plēves tiek dēvētas arī par „nerūsējošā tērauda” plēvēm. Šajā produktu līnijā ietilpst dažādas gaismas caurlaidības plēves. Tās ļauj saglabāt vēlamo gaismas caurlaidību un nepieciešamo telpas apgaismojumu.
Tonis – sudrabains – spilgts
Kopējā atstarotā saules enerģija – no 62 līdz 78%;
Kopējās redzamās gaismas caurlaidība – no 22 līdz 45%;
UV starojuma caurlaidība – mazāk nekā 2%.
Pati tumšākā plēve – 15 %
Pati gaišākā plēve – 50%.

Bronzas logu plēves

Šāda toņa plēvēm piemīt toņa tīrība. Bronzas logu tonēšanas plēves īpaši labi sader ar brūnu nokrāsu logu rāmjiem un skaisti iekļaujas Vecrīgas arhitektūrā. Šīs plēves ir pamanāmas uz administratīvo ēku stikliem. Minētā plēve ir metalizēta un tai ir raksturīga augsta siltuma atstarošanas spēja. Šī īpašība padara šo plēvi neaizvietojamu gada karstākās sezonas laikā.

Tonis – medus – piesātināts
Kopējā atstarotā saules enerģija – no 62 līdz 78%;
Kopējā redzamās gaismas caurlaidība – no 22 līdz 45%;
UV starojuma caurlaidība – mazāk nekā 2%.
Atsevišķos gadījumos ir jāuzstāda krāsainas tonēšanas plēves. Šādus pasūtījumus mēs veicam ar lielu prieku. Parasti tas ir saistīts ar jaunbūvēm un jautājums par plēves izvēli tiek risināts kopīgi ar projekta arhitektu. Šādu pasūtījumu izpildei ir nepieciešams nedaudz vairāk laika. Tas ir saistīts ar papildus piegādes laikiem no Vācijas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *