Tonēšana

PIEDĀVĀJAM dažādas SpoguļplēvesMatētas plēves, Drošības plēves, kā arī dažādas Dekoratīvās plēves, Pretkarstuma un Pretsaules plēves.

Pieredze logu tonēšanā vairāk kā 10 gadi. Veicam stiklu aplīmēšanu dažādām vajadzībām:
aizsardzībai pret karstumu un spilgtu saules gaismu; aizsardzībai pret ielaušanos un logu stikla izbiršanu; dekoratīvajos nolūkos, piešķirot stiklam estētisku izskatu.

Darbus veicam ātri, kvalitatīvi un ar lielu gandarījumu.

Veicam tonēšanas darbus klientam izdevīgā laikā;
Pasūtījuma realizācijas sākums 2-3 dienu laikā;
Uzņemamies veikt jebkāda apjoma pasūtījumu. Sākot no 1 loga līdz vesela ēku kompleksa logu aplīmēšanas
Strādājam visā Latvijā un ārzemēs

VISLABĀKĀ CENA Latvijā – sākot ar 17 € /m2 ar darbu

Mēs paši mazgājam logus pirms aplīmēšanas!

Jebkādas sarežģītības pakāpes logu tonēšana. Ja nepieciešams, pasūtījuma realizācijā izmantojam papildus mehāniskās ierīces un instrumentus. Mūsu tehniskā nodrošinājuma arsenālā ir garās kāpnes, būvniecības sastatnes un pacelšanas mehānisms augstu objektu sasniegšanai. Stiklu izvietojums un augstums mums nav problēma. Logu aplīmēšanai no ārpuses izmantojam specializētās aplīmēšanas plēves.

Zvaniet 28808747, 67360804
Jautājiet mums: info@logutonesana.lv

Autostiklu tonēšana, melnās un metalizētas plēvesLogutonesana pretkarstuma un pretsaules plēvju uzstādīšanaStikla starpsienu aplīmēšana, un dekoratīvās plēves stiklam

Tonēšana no karstuma un saules

Stikls ir neatņemama katra biroja, privātās mājas vai dzīvokļa sastāvdaļa. Jo vairāk logu, jo vairāk saulesgaismas iekļūst telpās. Ja telpas atrodas saules pusē – tas var radīt neērtības. Saule var apžilbināt un telpas var ļoti uzkarst. Uzstādot sudraba, spoguļa vai bronzas plēvi pastāv iespēja atstarot daļu no siltuma enerģijas un samazināt saules karstumu. Tonēšana padara telpas komfortablas un mājīgas.Uzmanību!!! Piedāvājam caurspīdīgas karstuma aizsardzības plēves.
Tas patiesi darbojas!