Tonēšana Liepājā

Pēc mūsu uzņēmuma pakalpojumiem (stikla un stikla konstrukciju tonēšana) griežas klienti no dažādām Latvijas pilsētām. Esam veikuši tonēšanas darbus arī Liepājā.

Klients izradīja vēlēšanos veikt, pirmā stāva dzīvokļa, logu tonēšanu. Logu tonēšana dod iespēju paslēpties no svešinieku acīm. Ņemot vērā, ka attālums no Rīgas līdz Liepājai ir liels, mēs palūdzām klientam patstāvīgi noņemt logu mērus. Logu tonēšanai mēs piedāvājām divu veidu logu plēvi: spoguļplēvi – Kraft Omega Silver 2015-2H-15 un Rainbow-Bronze 2017-BR17. Lai klientam būtu vieglāk veikt izvēli, pa pastu tika nosūtīti attiecīgie logu tonēšanas plēves paraugi.

Tas pasūtītajam deva iespēju patstāvīgi veikt izvēli, pārliecināties par to, kāda logu tonēšanas plēve, tieši viņa situācijā, būs piemērotāka un kā izskatīsies viņa logi pēc tonēšanas plēves uzstādīšanas.

No divām logu tonēšanas plēvēm tika izvēlēta Kraft films Rainbow-Bronze 2017-BR17. Rainbow-Bronze logu tonēšanas plēvei ir piesātināts tumšs bronzas krasas tonis, kas labi nodrošina konfidencialitāti.
Spoguļplēve Kraft films Silver 2015-2H-15 labi pasarga no svešinieku acīm, bet spilgts spoguļplēves sudraba tonis izskatās agresīvi. Uz kopējā mājas fonā tonētie logi stipri izceltos un piesaistītu uzmanību.