Stikla starpsienu aplīmēšana

Starpsienu aplīmēšana – tā ir matētas plēves vai atsevišķu dekoratīvo joslu uzstādīšana, individuāla dizaina izstrāde, kompānijas logotipa izgatavošana vai uzrakstu izveide uz stikla.

Mēs piedāvājam šādus starpsienu aplīmēšanas pakalpojumus:

Stiklojums ar necaurredzamu efektu

Balta un bronzas matētā plēve padara neredzamu to, kas notiek aiz stiklojuma. Šādi parasti aprīko biroju stikla durvis, stiklotas sanāksmju istabas, serveru telpas vai vienkārši saimniecības telpas. Lielos uzņēmumos, bankās vai lielveikalos, kur interjers veidots pēc noteikta principa un stila, bieži vien starpsienu aplīmēšana ir vienīgais veids, kā tikt pie vēlamā rezultāta. Pēc klienta vēlmēm spējam aplīmēt jebkāda izmēra stiklojumu.

Stiklojums ar daļēji caurredzamu efektu

Dekoratīvās plēves viegli samazina caurredzamību un rada telpā privātuma sajūtu. Tās ļauj izvairīties no tiešiem acu kontaktiem darbinieku starpā vienā telpā un rada zināmu intimitāti, tomēr tajā pat laikā jebkurš no darbiniekiem var viegli saskatīt pārējos kolēģus un pārliecināties, ka visi ir uz vietas un strādā.

Zvaniet 28808747, 67360804
Jautājiet mums: info@logutonesana.lv

Individuāla stiklojuma noformējuma izstrāde

Izgriezumi un foto uzdruka jebkurai Jūsu idejai. Tematikas un firmas stilistikas izstrāde un realizācija.

Stiklojuma aprīkošana ar drošības joslām

Darba drošības speciālisti no Latvijas uzņēmumiem pēdējā laikā arvien biežāk pieprasa aprīkot stiklojumu ar dažādām drošības joslām.

Uzņēmuma logotipa un uzrakstu attēlošana uz stiklojuma

Ieejas durvju noformējums palīdzēs viegli un ātri atrast Jūsu uzņēmumu. Tas ļaus ieekonomēt jūsu apmeklētāju laiku un uzlabos kompānijas imidžu. Starpsienu aplīmēšana padarīs Jūsu uzņēmumu atpazīstamu.

Nodrošinām ātru darbu izpildi (montāža vidēji 2 – 3 darba dienu laikā). Noliktavā vienmēr pieejami lieli plēvju krājumi, turklāt konsultācija un menedžera vizīte ir bez maksas. Vērsieties pie mums un mēs priecāsimies sadarboties!

Izpildām jebkura apjoma pasūtījumus