Posted on Leave a comment

Stikla durvis un plēves

Mūsdienīgam birojam ir daudz stikla durvju. Tas ir plaši izplatīts mūsdienu arhitektūrā, bet ir ļoti nepraktiski. Daudzi pie mums vēršas ar lūgumu aizlīmēt biroju un pārrunu telpu ieeju durvis ar matētajām plēvēm. Parasti tās ir baltās, pelēkās matētās vai bronzas plēves. Viss ir atkarīgs no klienta gaumes un interjera.

Logu plēves izmantošana stiklu noformēšanā dod vairākus plusus

Skaistu ārējais skaits. Tās nodrošina iespēju piešķirt stiklam ar smilšu strūklu apstrādāta stikla izskatu vai arī piedot stiklam ideāli baltu toni. Mūsu preču klāstā ir arī bronzas toņi.
Plēves uzstādīšana ir daudz lētāka un ātrāka nekā jauna stikla izgatavošana pēc izmēriem vai tā maiņa.
Tās ir viegli uzstādāmas un ātri noņemamas. Tas ļauj ātri atgriezties pie sākotnējā izskata īrētajām telpām vai izmanīt dizainu, mainoties telpu pielietojumam.

Baltās matētās un pelēkās dekoratīvās plēves

Baltās matētās un pelēkās dekoratīvās plēves ir vispieprasītākās. Uzstādīšanai ir iespējami varianti. Pastāv iespēja pilnībā nolīmēt vai arī izgriezt joslas. Ir iespējams uzstādīt dekoratīvo plēvi un atstāt apmalīti gar stikla kontūru. Pēc klienta vēlēšanās ir iespējams izgriezt uz plotera un izveidot logotipa uzlīmes un padarīt ieejas durvis atpazīstamas. Pastāv iespēja skaisti un stilīgi noformēt stiklu, izgriežot jebkuru Jums iepatikušos zīmējumu.

Matētās plēves

Tās noslēpj nepiederošo skatieniem telpās notiekošo, taču ielaiž saules gaismu. Dažiem biroja skapjiem ir stikla durvis. Tas ļauj redzēt skapju saturu. Daudzi vēlas paslēpt skapī glabāto mapju nosaukumus un priekšmetus no nepiederošiem skatieniem. Atsevišķos gadījumos tonēšana tiek veikta izmantojot arī necaurspīdīgās plēves. Tās pilnībā aizsargā gan no nepiederošiem acu skatieniem, gan no saules gaismas. Tas ir aktuāli uzglabājot laboratorijās reaktīvus vai citus īpašus šķīdumus.

Ja Jums ir jāveic stiklu tonesana savā birojā, vērsieties pie mums!Ja Jūs jau zināt, ko tieši Jūs vēlaties – lieliski! Mēs būsim priecīgi ātri un kvalitatīvi paveikt savu darbu. Ja Jūs moka šaubas par to, kā izskatīsies un kā izvēlēties plēves, nav nekādu problēmu, mēs palīdzēsim atrast tieši jums piemērotu risinājumu Jūsu birojam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *