Posted on Leave a comment

Spoguļplēve

Spoguļplēve ir ļoti plaši izplatīta. Var teikt, ka tā ir tonēšanas plēvju klasika. Tam ir ļoti vienkāršs skaidrojums. Spoguļplēve stiklu tonēšanā ļauj atrisināt lielu skaitu problēmu. Šī plēve ir pati universālākā plēve.

Spoguļplēve palīdz

Aizsargāties no karstuma un pārkaršanas;
Aizsargāties no izbalēšanas un ultravioletā starojuma;
Aizsargāties no spilgtas saules gaismas.

Atšķirībā no citām saules un karstuma aizsargplēvēm – spoguļplēve efektīvi aizsargā no nepiederošo personu skatieniem un nodrošina privātumu.

VISLABĀKĀ CENA Latvijā – sākot ar 14€ /m2 ar darbu

Kvalitatīvā spoguļplēve

Rīgā un Latvijā daudzi uzņēmumi piedāvā dažādas kvalitātes un dažādu ražotāju spoguļplēves. Ar aci noteikt kvalitāti ir sarežģīti, taču, jo skaidrāks atspulgs, jo lielāka būs plēves efektivitāte. Kvalitatīva spoguļplēve nodrošina atspulgu, pie kura ir iespējams skūties vai krāsot lūpas.

Kraft Films spoguļplēve

Spoguļplēve – tā ir tā pati tumšā sudraba plēve. Katra ražotāja plēvei ir savi tehniskie dati. Kraft Films spoguļplēve atstaro 75% saules siltuma un ļauj telpās nokļūt 15% redzamās gaismas. Pateicoties savām īpašībām, šī plēve ir plaši izmantota ēku logu fasāžu tonēšanā. Tā ir pats efektīvākais līdzeklis aizsardzībai no karstuma un spilgtas saules gaismas.
Ārējās un iekšējās uzstādīšanas spoguļplēve
Spoguļplēve var tikt uzstādīta gan no iekšpuses, gan ārpuses. Uzstādīšanai ielas pusē tiek izmantota ārējās uzstādīšanas plēve. Šādai plēvei ir īpašs aizsargslānis un īpaša līme. Tas nodrošina plēves izturību dažādu laika un klimatisko apstākļu ietekmē. Atsevišķos gadījumos uzstādīšana iekšpusē nav iespējama vai ir ļoti dārga. Piemēram, ražošanas telpās vai uz tirdzniecības centru kupoliem. Dažos gadījumos ārējo uzstādīšanu ir iespējams veikt bez iejaukšanās pasūtītāja dzīvē. Četros no 5 gadījumiem plēve tiek uzstādīta iekšpusē. Iekšējās uzstādīšanas plēve ir lētāka nekā ārējās uzstādīšanas plēve.

Zvaniet 28808747, 67360804
Jautājiet mums: info@logutonesana.lv

Spoguļplēves pirmo stāvu logiem

Spoguļplēves ļauj no vienkārša stikla iegūt vienpusējās redzamības spoguli. Tas palīdz ierobežot redzamību no ielas biroju, privāto māju vai daudzstāvu māju pirmā stāva logos. To, kā darbojas spoguļplēves un kādēļ tās sauc par vienpusējās redzamības plēvēm, lasiet šeit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *