Menu
Your Cart
Logu plēves pret sauli

Logu plēves pret sauli – efektīva aizsardzība

logu plēves pret sauli efektīvi tiek galā ar karstumu un tiešiem saules stariem labāk nekā kondicionieri vai aizskari. Pretsaules logu plēvēm ir plāna metalizēta kārta. Ārēji tas izskatās kā spoguļa efekts, tieši šī metalizētā kārta ļauj efektīvi novadīt saules siltumu un gaismu.
Daži šīs plēves modeļi novāc līdz 80% saules gaismas un novada līdz 90% saules siltuma, kas iziet caur stiklu.

Taču jāsaka uzreiz, ka pretsaules plēves ēku logiem atšķiras no automašīnu plēves pēc darba un uzstādīšanas principa. Melnas krāsas auto plēves novada saules siltumu, tas var novest pie plaisu veidošanās uz logiem. Auto stikli ir kalti un var izturēt jebkuru karstumu. Stikli māju logos nevar.Kādos gadījumos izmantot pretsaules plēves

  • Ja logi dzīvoklī, mājā vai kādā telpā iziet uz saules pusi.
  • Logā iekļūst ļoti daudz saules gaismas un tas liek sasprindzināt acis.
  • Veidojas saules atstarojums datora monitorā vai uz televizora ekrāna.
  • UV starojums liek izbalēt mēbelēm, sienām un audumiem telpā.

Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv 
Pasūtīt plēvi + darbs vai veikt pašam?

Piedāvājam pilnu pakalpojumu kompleksu. Varat pasūtīt stiklu tonēšanu, un mēs visu veiksim ātri un kvalitatīvi. Varat izvēlēties plēvi un uzlīmēt paši. Logu tonēšanas instrumentu var iznomāt – uzstādīšanas instrukcija ir bezmaksas.
Sauli atstarojoša plēve logiem- maksimāli aiztumšo logu

Pati efektīvākā sauli atstarojošā plēve logiem – tā ir stipri metalizēta plēve ar 20 % gaismu caurlaidību. Iespējamais efekts uzstādot sauli atstarojošās plēves -tas ir temperatūras samazināšana telpās par 6-8 grādiem karstā, saulainā dienā. Saules gaismu novada par 75-80%. Piemēram:

Šīs plēves izvēlas tad, ja nepieciešama maksimāla aizsardzība no saules un karstuma. Lieliski der tiem, kam lieli logi, praktiski tādi no griestiem līdz grīdai.
Ja nevēlas stipri aiztumšot vai baidās, ka būs par tumšu

Novadīt karstumu, bet nepadarīt logus stipri tumšus ļaus pusspoguļu plēves ar 35 – 40% gaismas caurlaidību. Šīs plēves novada novada saules gaismu par 40-50%. Эти пленки приглушают солнечный свет, но не так сильно как темные пленки Piemēram:

Tādas plēves lieliski der nelieliem logiem dzīvokļos, privātmājās un birojos, vai arī, ja baidās, ka pēc stiklu tonēšanas būs par tumšu.

Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv 
Pretsaules plēves aizsargā no UV starojuma

Saule ir ultravioletā starojuma avots. Šis starojums liek augt visam dzīvajam un sniedz cilvēkiem enerģiju. Noteiktā daudzumā tas ir labvēlīgs. Šī starojuma ietekmē lietas un priekšmeti zaudē savu krāsu un izbalē.

Šai iedarbībai ir pakļautas arī mēbeles, tapetes pie sienām, aizkaru un apdares materiāli, grīdu segumi utt. Ja jums ir lieli logi, kuri atrodas saulainajā pusē, dažu gadu laikā ultravioletais starojums var padarīt pēc pasūtījuma izgatavotus interjera priekšmetus, dārgas mēbeles un vienkārši iemīļotas lietas vecas. Pretsaules plēves izmantošana ļauj samazināt UV starojuma iekļūšanu telpās par 99 procentiem un aizsargāt tajās esošos priekšmetus.

Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv 

Plēve pret karstumu 40% Tek.metrs platums-1,52m Plēve pret karstumu 40% Tek.metrs platums-1,52m
2-3 Days
Model: Plēve pret karstumu 40%
Tekošais metrs, platums 1.52mVar pirkt jebkuru daudzumuSolis 0.1m..
29,87 €
Bez nodokļa:29,87 €
Rāda no 1 līdz 1 kopā 1 (Kopā lapu - 1)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.