Posted on

Tonēšanas plēve un tās kvalitāte

Tonēšanas plēves tirgo un uzstāda daudzi Latvijas uzņēmumi. Tirgū tiek piedāvāta dažādu ražotāju tonēšanas plēve ar dažādu kvalitāti un cenu. Tieši plēves kvalitāte nosaka tonēšanas ekspluatācijas laiku. To, vai produkts kalpos 1 vai 7 gadus.

Kādas prasības ir jāizvirza logu plēvei un kas ietekmē tās ekspluatācijas laiku?

Kvalitatīvas tonēšanas plēves ir noturīgas pret lielām temperatūru svārstībām un paaugstinātu mitrumu. Nekvalitatīvas plēves ātri plīst un pārkarstot saplaisā. Mitruma noturība ir īpaši svarīga Latvijas klimatiskajiem apstākļiem, tā kā tas var izraisīt plēves daļēju atlipšanu, noslāņošanos un burbulīšu rašanos sānu malās.
Kvalitatīva tonēšanas plēve ir noturīga pret saules staru iedarbību. Citiem vārdiem runājot, kvalitatīva plēve saulē neizdeg. Plēves, kuras ir izgatavotas no lētiem materiāliem, ātri izdeg un zaudē krāsu. Tas var izraisīt svītru vai plankumu rašanos. Kvalitatīva logu plēve viegli nokalpos apsolīto garantijas laiku un pat daudz vairāk gadus.

VISLABĀKĀ CENA Latvijā – sākot ar 14€ /m2 ar darbu

PIEDĀVĀJAM dažādas Spoguļplēves, Matētas plēves, Drošības plēves, kā arī dažādas Dekoratīvās plēves, Pretkarstuma un Pretsaules plēves.

Kvalitatīva plēve ir vienkārši mazgājama. Tonēšanas plēve – tas ir daudzslāņains produkts. Lai aizsargātos no skrāpējumiem un abrazīva, ražotājs apstrādā plēvi ar īpaši stipru aizsargslāni. Tas ļauj izvairīties no nelieliem mehāniskiem bojājumiem. Piemēram, dekoratīvajai plēvei ir jābūt 2H aizsargslānim, iekšējam sudraba slānim arī jābūt ar 2H aizsardzību, bet ārējam sudraba slānim ar vairāk nekā 4H aizsardzību. Ārējā plēve ir vairāk pakļauta laika apstākļu un mehāniskajai ietekmei. Tai ir nepieciešama īpaša aizsardzība. Tieši pateicoties to aizsargslānim, ārpusē uzstādāmās plēves ir gandrīz divas reizes biezākas par iekšējām plēvēm. To viegli ir sajust pēc taustes, pieskaroties ar pirkstiem.

Zvaniet 28808747, 67360804
Jautājiet mums: info@logutonesana.lv

Kvalitatīvas logu plēves nesaraujas un neizstiepjas. Kvalitatīvu plēvju lietošana ļauj izvairīties no atstarpju izveidošanās salaiduma vietās un nodrošināt plēvju piegulēšanu.

Kvalitatīva tonēšanas plēve izskatās akurāti uz jebkuras virsmas, nevainojami veicot aizsardzības funkcijas un radot apbrīnu par tās estētiskumu, bet uzticams līmes slānis to notur uz jebkuras stikla virsmas.Izvēlieties laika gaitā pārbaudītus plēvju piegādātājus un vienmēr painteresējieties par darba un plēvju garantijas laikiem.