Iespējas līmplēves logiem un viegla uzstādīšana

Līmplēves logiem un stiklam ir līmes kārta un tā viegli līmējas uz jebkuru plakanu stiklu. Līmplēves logiem un stiklam maina stikla ārējo izskatu un sniedz papildus īpašības stiklam dzīvoklī, privātmājā vai birojā. Izvēloties pareizu plēvi priekš stikla, var viegli iegūt papildus īpašības:

 • Novērst svelmi un spožo sauli
 • Padarīt stiklu drošu vai stipru pret ielaušanos
 • Dot stiklam spoguļa vai matētu efektu
 • Padarīt stiklu dekoratīvi skaistu
 • Tonēt un mainīt ārējo izskatu

Kā veidotas Līmplēves logiem un kādas ir to īpašības

Līmplēve logiem no vienas puses ir caurspīdīga līmes kārta, kas aiztaisīta ar caurspīdīgu aizsarglaineri. Aiszarglaineris – ļoti plāna un caurspīdīga plēve. Pirms uzstādīšanas aizsargkārtu rūpīgi noņem. Galvenais rūpīgi atdalīt laineri no plēves. Līmplēve logiem uzglabā biezi satītos ruļļos un kastēs.

Līmplēve logiem izgatavota no poliestera. Plēves biezums ir atkarīgs no plēves tipa: matētas un pret saules aizsardzības 50 mkm, aizsardzības un pret ielaušanos ir biezākas – 200 mkm un pat 320 mkm.

Kvalitatīvi līmējošās plēves kalpošanas termiņš no mūsu sortimenta ir pārbaudīts:

 • Uzstādītas no iekšpuses kalpo 9 gadus un vairāk
 • Uzstādītas no ārpuses uz stikla vai loga kalpo 4 gadus un nedaudz ilgāk (Latvijas klimatiskajos apstākļos).

Kā izvēlēties līmplēves stiklam un ko mēs varam piedāvāt

Svarīgi ir izvēlēties līmplēves stiklam. Nepieciešams noformulēt vēlamo rezultātu vai atrisināmo problēmu un, ņemot vērā īpašības un iespējas izvēlēties konkrētu līmplēve stiklam konkrētam gadījumam un konkrēta uzdevuma veikšanai.

Piedāvājam vairāk kā 50 līmplēves jebkuram gadījumam.

 • Ja nepieciešams aizsargāties no tiešajiem saules stariem caur stiklu – skatieties saules atstarojošas plēves
 • Ja nepieciešams mainīt stikla ārējo izskatu vai izveidot dizainu – skatieties dekoratīvas plēves logiem vai matētas plēves
 • Ja nepieciešams izveidot stiklu necaurspīdīgu vienā pusē – palīdzēs spoguļplēve logiem
 • Lai nostiprinātu stiklu un aizsargātu no lauskām izmanto dažāda biezuma aizsargplēves logiem

Izvēloties līmplēves stiklam svarīgi ņemt vērā stikla paketes vai logu īpašības. Uz vienpusējiem iekšējo logu stikliem vai stikla norobežojumiem var līmēt jebkuru plēvi. Uz ārējām divu vai trīs kārtu stikla paketēm visas plēves nederēs. Nerekomendē līmēt auto plēve,melnās plēves un miglainās plēves, tas var izraisīt termo šoku un sabojāt logu.

Iespējams, būs nepieciešama speciālista konsultācija, lai izvēlētos vislabāko variantu un noteiktu saderību ar stikla paketi.

Kā līmēt uz stikla vai loga

Plēvi līmē slapjā veidā – ar speciāla instrumenta palīdzību uz vāja ziepju šķīduma tāpat kā citas logu plēves. Ziepju šķīdums ļauj plēvi izvietot vienlīdzīgi uz stikla virsmas bez gaisa burbuļiem un krokām. Skatieties instrukciju zīmējumā un instrumentu aprakstu.

Ja ir nepieciešams uzstādīt plēvi, veicam kvalitatīvu logu tonēšanu Rīgā un visos Latvijas reģionos.