Posted on Leave a comment

Klientam un kolēģiem

Šī gada sākumā mēs veicām 2011. gada pasūtījumu statistikas analīzi. Aplūkojām to, cik pasūtījumus mēs palaidām garām, un kādi tam bija iemesli. Izdarījām secinājumus. Un tā rezultātā mums izveidojās dažādu domugraudu un apsvērumu krava par stiklu tonēšanas jautājumiem, ar kuriem mēs vēlamies padalīties. Vēlamies vērsties pie Klienta un ceha kolēģiem. Strādājot stikla tonēšanas nozarē, mums ir sakrājies diezgan daudz interesantu faktu. Domāju, ka tas ir svarīgi un daudz izdarīs sev noderīgus secinājumus.

Stiklu tonēšana – konkurence

Rīgā un arī visā Latvijā ar logu un stiklu tonēšanu nodarbojas daudzas formu. Dažiem, piemēram, mums tas ir pamatbizness. Citām firmām – tā ir papildus nodarbošanās un vienkārši papildus ienākumi.

Ir patīkami sastapties ar stipriem konkurentiem. Būtu patīkami, ja kāds varētu piedāvāt klientam ātrāku uzstādīšanu un spētu pēc viņa prasībām izvēlēties specifisku plēvi ar atbilstošiem tehniskajiem rādītājiem. Tā ir normāla un veselīga konkurence. No šāda darba vinnē gan klients, gan visa stiklu tonēšanas nozare kopumā. Uztrauc tad, kad kāds parādās, sagrauj cenas, saņem pasūtījumu un … Un pazūd. Sekas ir ļoti dažādas.

Nepareizi izvēlēta plēve un neatrisināta klienta problēma. Zema plēvju un uzstādīšanas darbu kvalitāte. Tieši un pastarpināti zaudējumi. Un apmānīts un vīlies klients.

Tonēšana и pieviltās klienta cerības

Izpildītāja nekompetences kalngala un vieglas peļņas meklējumu rezultātā cieš klients. Parādās nožēla par zemē izmestu naudu. Par plēvēm vispār sāk runāt kā par apmānu.

Klientu var saprast. Viņš ne vienmēr vadās pēc vēlēšanās ietaupīt, dažkārt šāda izvēle ir nezināšanas rezultāts. Dažkārt tas ir vienkāršs laika trūkums un nevēlēšanās iedziļināties tonēšanas jautājuma būtībā.

Stiklu tonēšanas aizstāvībai

Mēs centīsimies atklāt dažus īpašus momentus un pievērst Klienta uzmanību svarīgiem sīkumiem. Mēs nekādā gadījumā neaicinām jūs nākt tikai pie mums un pasūtīt tikai no mums.
Tas, ko mēs aicinām – pirms pasūtījuma veikšanās, vērsties vairākās firmās. Netaupīt laiku. Salīdzināt plēvju paraugus un formulēt savu viedokli. Tieši tas ļaus saņemt stikla tonēšanu, kura atrisinās Jūsu problēmu un padarīs Jūsu dzīvo komfortablāku un drošāku.

Lasīt tālāk. Stiklu tonēšana, konkurss, kuru mēs zaudējām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *