Posted on Leave a comment

Kādēļ mēs?

Mēs uzstādām un pārdodam tikai plēves

Mūsu uzņēmumam ir tikai viens uzņēmējdarbības veids. Mēs nodarbojamies ar plēvēm un tikai ar plēvēm. Logu, reklāmu, dekoratīvajām un aizsargplēvēm. Mēs nelienam saistītajās nozarēs un nenodarbojamies ar plēvēm papildus ienākumu dēļ citu lietu starpā (stikla pakešu uzstādīšana, stiklu griešana, biksenona un auto signalizācijas uzstādīšana, ārējās gaismas reklāmas nav mūsu uzņēmējdarbības veids). Mēs nodarbojamies ar vienu lietu un darām to ļoti labi. Līmējam plēvi un aplīmējam ar plēvi.

VISLABĀKĀ CENA Latvijā – sākot ar 14€ /m2 ar darbu

Mēs piedāvājam saviem klientiem

Tonējam ēku logus.
Tonējam automašīnu stiklus un uzstādām piekabes aizsargplēvi.
Uzstādām us stikliem aizsargplēvi un dekoratīvo plēvi.
Mēs līmējam reklāmu uz veikalu vitrīnām un automašīnām.
Pilnībā vai daļēji ar plēves palīdzību mainām automašīnas krāsu un dizainu.

Mēs labāk par citiem orientējamies plēvēs un mākam kvalitatīvi un ātri tās uzstādīt.

Mums ir lielas plēvju rezerves darbam

Visas plēves, kuras mēs piedāvājam saviem klientiem, mums ir uz vietas. Atkarībā no mūsu konkurentiem, mēs esam pārliecināti par rītdienu un mums ir darbam nepieciešamās materiālu rezerves. Mums ir svarīgs darbu ātrums. Ja Jūs izdarīsiet pasūtījumu pie mums, mēs uzsāksim darbu 2 – 3 darba dienu laikā. Apjoms mūs nebiedē. Savas noliktavas un plēvju rezervju esamība – tā ir iespēja būt pašam ātrākajam darba veicējam.

Zvaniet 28808747, 67360804
Jautājiet mums: info@logutonesana.lv

Mēs pastāvīgi atjaunojam savas zināšanas

Darbu kvalitāte ir pats svarīgākais faktors. Mēs pastāvīgi mācāmies un pilnveidojam savas darba metodes un tehnoloģijas. Mēs cieši sadarbojamies ar daudziem Eiropas tonētājiem. Mēs ar prieku dalāmies savā pieredzē un apgūstam citu pieredzi. Tas ļauj mums piedāvāt saviem klientiem mūsdienīgus stikla tonēšanas, reklāmas uzlīmju un aizsargplēvju uzstādīšanas risinājumus.

LOGUTONESANA.LV klienti:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *