Efektīva aizsardzība pret karstumu

Stikla aplīmēšana ar plēvi ir visefektīvākais veids, kā pasargāt savu mājokli no saules radītās tveices. Neskaitāmu izmēģinājumu gaitā pierādījies, ka kondicionieri, aizkari un žalūzijas nespēj pasargāt telpas no karstuma tādā līmenī, kā to dara logu plēves. Labprāt, dalīsimies ar Jums savā pieredzē!

Pazemina temperatūru par 7 grādiem

Pareiza plēves izvēle atļaus Jums karstā vasaras dienā samazināt temperatūru telpā par 7 grādiem. Istabā ar logiem saules pusē, kurā iespīd tiešie saules stari, temperatūra būs tāda pati kā ēnā.
VISLABĀKĀ CENA Latvijā – sākot ar 14€ /m2 ar darbu
Ģeogrāfiskie apstākļi Latvijā pieļauj temperatūras paaugstināšanos saules pusē līdz 37-38 grādiem. Pareiza plēves izvēle telpā ar logiem saules pusē, kur iespīd tiešie saules stari, turklāt karstā vasaras dienā atļaus samazināt temperatūru par 7-8 grādiem un radīt tādus pašus apstākļus, it kā Jūs atrastos ēnā. Tas strādās vienmēr un Jums nebūs jāuztraucas par liekiem elektroenerģijas tēriņiem.

Plēves pret karstumu ar kurām mēs strādājam un kuras iesakam saviem klientiem.

Zvaniet 28808747, 67360804
Jautājiet mums: info@logutonesana.lv

Mūsdienīgi risinājumi logu plēvēm

Jo plēve ir tumšāka, jo tā ir efektīvāka. Šādu sakarību izmantoja pirms 20 gadiem un izmanto arī tagad. Tomēr mūsdienu tehnoloģijas ļauj radīt tādas plēves, kas spēj aizsargāt gan pret karstumu, gan saglabāt estētiskās īpašības telpā.

Plēves funkcionalitāte tiek skaidrota ar fizikas likumiem. Pateicoties plēves metāliskumam, daļa uzņemtā siltuma tiek absorbēta, daļa tiek atstarota, bet daļa laista cauri. Ļoti svarīgi zināt plēves tehniskos parametrus, stikla paketes īpašības un iespējas savienot plēvi ar stiklu.