Climatic Kraft Films

CLIMATIC Kraft Films. Enerģiju taupošās, siltumu atstarojošās tonēšanas plēves

Climatic – tā ir īpaša pielietojuma plēvju produktu līnija. Praktiski caurspīdīgas plēves, kurām piemīt siltuma spoguļa īpašības. Climatic Kraft Films plēves ir saules gaismas caurlaidīgas, taču līdzīgi spogulim atstaro siltuma enerģijas plūsmu. Atstarošana notiek pateicoties tādiem zemas emisijas materiāliem kā sudrabs un zelts, kuri tiek izmantoti viena tonēšanas plēves Climatic slāņa ražošanā. Pateicoties zemas emisijas materiāliem, siltuma enerģijas atstarošana notiek pretējā virzienā. Vasaras laikā saules siltums tiek atstarots uz ielas pusi, ziemas periodā siltums tiek atstarots telpas virzienā. Pateicoties CLIMATIC Kraft Films plēvēm, tās ļauj vasaras laikā ievērojami ieekonomēt elektroenerģiju, izmantojot gaisa kondicionēšanu un paaugstināt komfortu, bet ziemas periodā samazināt telpas apkurināšanas izdevumus.

Kādās situācijās rekomendējam tonēšanai izmantot tieši CLIMATIС sērijas plēves?

Nepieciešams saglabāt telpas apgaismojumu, bet ir nepieciešama aizsardzība no karstuma.
Galvenais tonēšanas plēvju trūkums ir gaismas caurlaidības samazināšanās. Pēc sudraba vai spoguļplēves uzstādīšanas vakaros telpās kļūst nedaudz patumšs. Pat dūmakainā 35% bronza aptumšo telpu. Noteiktās situācijās tas nav pieļaujams vai nav vēlams klientam. Plēve Climatiс1 ļauj atbrīvoties no karstuma un saglabāt telpas apgaismojumu.

Ja nav iespējams mainīt loga vai fasādes izskatu, bet ir nepieciešama aizsardzība no karstuma

Saules aizsardzības plēves uzstādīšana ļauj atbrīvoties no nevajadzīga telpas apgaismojuma un karstuma, taču šāda plēve maina logu ārējo izskatu. Ja tā ir daudzstāvu ēka, tad šādi logi izcelsies un bojās kopējo skatu. Šīs problēmas atrisināšanai nāksies tonēt visu ēku (ko iznomātāji nevēlēsies darīt) vai vispār atteikties no tonēšanas. Plēvei Climatiс1 piemīt 76% gaismas caurlaidība, kas to padara nepamanāmu gan no iekšpuses, gan ārpuses. Tā ļauj samazināt telpas sakaršanu un saglabāt ārējo izskatu.

Telpai ir lieli logi un tas izraisa pārkaršanu vasarā un lielus siltuma zudumus ziemā

Mūsdienu ēkās plaši izplatīts ir stikls. Modernajai arhitektūrai ir raksturīgi lieli logi un lieli aizstikloti laukumi. Mūsdienās biroju un privātajās ēkās kopējais logu laukums aizņem no 25% līdz 47% no kopējā ēkas ārējo sienu laukuma. Pētījumi rāda, ka no visiem ēkas siltuma zudumiem 30% – 60% siltuma zudumu notiek pa logiem.
Stikla pakešu ražotāju prasības kļūst stingrākas. Parādās jauni stiklu veidi (piemēram, selektīvie) un jaunas prasības materiāliem. Ko darīt tad, ja ar to nepietiek vai logi tika uzstādīti pirms jauno standartu ieviešanas?