Menu
Your Cart

Blog RSS Feed

12 Feb Logu plēves noņemšana
0
Logu plēves noņemšanaDažreiz pirms stiklu tonēšanas ir nepieciešams noņemt vecās logu plēves. Pastāv vairāki iemesli. Ēkas īpašnieks vēlas atjaunot izskatu un nomainīt plēvi.Mainās īrnieks, mainās dizains vai mainās telpas pielietojums. Ja tie ir daži logi vai neliels stiklojuma laukums, plēves noņemšanu ir iespējams veikt ātri. Šim mērķim ir nepie..
12 Feb Balkonu aplīmēšana
0 700
Balkonu aplīmēšanaStiklu tonēšana ar dekoratīvo plēvi ir vienkāršs veids, kā paplašināt savu komforta zonu.Pēdējā laikā Rīgā sabūvēts liels skaits jauno projektu ar stiklotām margām, kaut vai jaunbūvēs Biķernieku ielā 160, Augšzemes ielā 7 un Vienības gatvē 186a. Ir dzīvokļa īpašnieki, kuriem īsti nepatīk stiklotie balkoni, jo viss ir redzams kā uz..
12 Feb Izstāde MĀJA 1- 2013 g-
0 126
Izstāde MĀJA 1- 2013 g.Cienījamie www.logutonesana.lv klienti! Ar prieku vēlamies paziņot, ka mūsu uzņēmums piedalās celtniecības izstādē MĀJA 1.Būsiet laipn!i gaidīti no 14. līdz 17. martam Starptautiskajā izstāžu centrā, Rīgā, Ķīpsalā, Hallē Nr.1 mūsu stendā Nr.D17 www.logutonesana.lvIzstādē varēsiet iepazīties ar mūsu piedāvāto produkciju, aplūk..
21 Jul New Blog Post
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.