Birojiem

Stiklu tonēšana ar individuālo pieeju palīdzēs izveidot ērtu un maksimāli drošu darba vidi. Stiklu tonēšana birojiem atrisina daudz problēmu.
Mūsdienu birojos ļoti plaši tiek izmantots stikls. Pilnīgi, vai daļēji stiklotās durvis, stikla starpsienas un protams, ka logi. Stikla izmantošana ļauj nodrošināt labi apgaismotas darba vietas un izveidot patīkamu darba vidi birojā. Stiklu tonēšana dod iespēju adoptēt telpas konkrēta īpašnieka vajadzībām un padarīt telpas daudz funkcionālākās. Diezgan bieži, tikai ekspluatācijas laikā top skaidrs, kā visu vajadzēja iekārtot. Stiklu tonēšana, ar minimāliem kapitāla ieguldījumiem, palīdz pārveidot biroja stiklus. Logu plēves uzstādīšana uz biroja stikliem tiek veikta ātri un ar minimālām neērtībām pasūtītāja uzņēmuma darbiniekiem.

VISLABĀKĀ CENA Latvijā – sākot ar 14€ /m2 ar darbu

Stiklu tonēšana dod iespēju:

Padarīt biroju starpsienu stiklu matētu;
Padarīt necaurspīdīgas, vai daļēji caurspīdīgas pārrunu istabu stikla sienas.
Uzstādīt uz stikla durvīm un sienām drošības zīmējumu – strīpas vai kvadrātus.
Ietonēt logus un pasargāt sevi no saules, pazemināt telpu kondicionēšanas izdevumus.
Samazināt siltumu zudumu, caur ārējiem logiem un paaugstināt temperatūru telpās.
Uzstādīt logo vai firmas stila elementus uz durvīm vai logu stikliem.

Pastiprināt stiklu ar aizsargplēvi un pasargāt sevi no stikla lauskam.

Zvaniet 28808747, 67360804
Jautājiet mums: info@logutonesana.lv

Mēs varam piedāvāt Jūsu birojam daudz un dažādas, dažādu krāsu un funkcionālu nozīmju logu plēves. Tas ir matētās, dekoratīvās ar dažādiem rakstiem, pretsaules, enerģijas taupošās un aizsargplēves ar dažādu aizsardzības pakāpi.