Ar kontūru marķējumu aprīkotie transportlīdzekļi Latvijā

Kā liecina 2012. gada jūlija statistikas dati, Latvijā kontūru marķējums tiek lietots 8-12% no visām automašīnām ar masu lielāku par 7 tonnām. Lai arī dati ir diezgan aptuveni, ar kontūru marķējumu aprīkoto automašīnu skaits nemitīgi pieaug. Marķēto transportlīdzekļu skaitu sastāda gan vietējo kravas pārvadātāju transports, gan tranzīta transports no un uz Eiropu.

Latvijā reģistrētais auto transports

Latvijā auto transporta marķējumu izmanto gan vietējie uzņēmumi, gan Latvijā pārstāvētās ārvalstu uzņēmumu filiāles. Īpašu vērību satiksmes drošībai pievērš lielās kompānijas, kas regulāri aprīko savu auto transportu ar kontūru marķējumu. Degvielu uzpildes stacijas Statoil un Lukoil, veikalu ķēžu tīkls Maxima, Kreiss kravu pārvadātāji un daudzi citi izdarījuši izvēli par labu transportlīdzekļu kontūru marķēšanai.

Tranzīta transporta kontūru marķēšana

Salīdzinot ar Latviju, Eiropā ar kontūru marķējumu aprīkotu transportlīdzekļu skaits ir lielāks. To apliecina gan statistikas dati, gan mūsu uzņēmuma individuālie novērojumi. Līderpozīcijas ieņem Vācija, nedaudz atpaliekot Polijai. Arī Lietuvā ar kontūru marķējumu aprīkotu transportlīdzekļu skaits ir lielāks kā Latvijā. Vairākās Eiropas Savienības valstīs kontūru marķēšana ir obligāti nepieciešama, lai izietu transportlīdzekļu tehnisko apskati. Marķētas tiek gan jaunas, gan lietotas automašīnas. Dažās Eiropas pilsētās marķēti tiek arī pilsētu autobusi un atkritumu izvedēji. Starp post-padomju valstīm īpaši izceļas Baltkrievija, kur, šķiet, noteiktā kārtībā tiek marķētas arī tranzīta automašīnu kabīnes.

Mēs piedāvājam

  • Ātri un kvalitatīvi aprīkot Jūsu transportlīdzekli ar kontūru marķējumu, kas atbilst visām normām un prasībām,
  • Kontūru marķēšanai izmantojam zīmola 3M lentas, kas pieejamas gan tekošajos metros, gan spolē (50 metri).

Informāciju par cenām un atlaidēm jautājiet mūsu uzņēmuma speciālistiem!