Aplīmēšana

Tikai neliels skaits autovadītāju ir informēti par iespējām pilnībā izmanīt sava spēkrata krāsu un stilu, izmantojot automašīnu PVC plēves. Labu piemēru rāda Vācija, kur jau aptuveni 7 gadus tiek plaši izmantota virsbūves aplīmēšana un autovadītāji ir aizmirsuši par klasisko automašīnu pārkrāsošanu, kas ir vairākas reizes dārgāka. Autovadītāju vidū popularitāti ir iemantojis pakalpojums CAR WRAP, tā saucamā automašīnu aplīmēšana. Šāds process ilgst tikai 3 – 5 dienas un automobilis iegūst pilnīgi jaunu izskatu, turklāt vairākumā gadījumā auto plēvju īpašības krietni vien pārsniedz klasiskās pārkrāsošanas iespējas. Tagad aerogrāfija, oglekļa faktūra, hameleonu plēves, plēves ar ultra spīdumu un perlamutra plēves ir pieejamas ikvienam.

Reklāmai un ikdienai

Agrāk automašīnu krāsas maiņa, izmantojot aplīmēšanas plēves, pārsvarā tika izmantota reklāmas nolūkos, lai radītu automašīnām korporatīvu noformējumu. Arī tagad auto reklāma nav zaudējusi savu popularitāti, taču arvien vairāk aplīmēšanas plēves tiek izmantotas arī privātām vajadzībām, pieskaņojot automobiļa tēlu ikviena autovadītāja identitātei.

Kā tiek veikta automašīnu aplīmēšana?

Lai veiktu kvalitatīvu automašīnas aplīmēšanu, nav nepieciešamas unikālas tehnoloģijas, kā apgalvo lielākā daļa uzņēmumu, kas veic auto aplīmēšanu. Izcilu rezultātu garantē kvalitatīvu materiālu un instrumentu izmantošana pieredzējušu meistaru izpildījumā. Mūsu profesionālie meistari auto aplīmēšanā ir uzkrājuši nopietnu pieredzi, kā arī guvuši iemaņas dažādās apmācībās un kursos. Mēs garantējam vienmēr augstus darba rezultātus, ātrus izpildes termiņus, kā arī, nepieciešamības gadījumā, varam veikt ārpus rindas automašīnas aplīmēšanu.

Auto reklāma un uzlīmes, Korporatīvās identitātes stils kompānijas transportamRestylings un auto aplīmēšana, pilna krāsas maiņa3M Venture Shield aizsargplēve virsbūvei

Ieguvumi

Pilna automašīnas aplīmēšanas cikla gadījumā ir iespējams pilnībā mainīt automašīnas krāsu, tāpat plēve palīdz aizsargāt automašīnas virsbūvi no ārējās vides ietekmes un nekvalitatīvo autoceļu radītajām sekām. Ja automašīnas jaunā krāsa ar laiku apnīk, plēvi ir iespējams noņemt, atgūstot iepriekšējo automašīnas izskatu. Tāpat ar auto plēves palīdzību iespējams automobili padarīt ekskluzīvu, izmantojot materiālus ar dažādām faktūrām, matētās plēves, plēves ar metālisku spīdumu u.c. Auto aplīmēšana un tās sniegtās iespējas tagad ir pieejamas ikvienam!