Aizsargplēves

Ir dažādi aizsargplēvju veidi, kas savā starpā atšķiras ar izstrādes tehnoloģiju un katram no tiem ir sava izmantošanas specifika. Tāpat aizsargplēves savā starpā atšķiras pēc biezuma un lakas pārklājuma, tomēr visām plēvēm ir kāda kopīga īpašība – tās ir caurspīdīgas. Pamatā tiek izdalītas plēves ēku stiklojumam un automašīnu virsbūves aizsardzībai.

Aizsargplēves ēkas stiklojumam

Pirmās aizsargplēves stikliem tika izgudrotas 20. gadsimta 60-tajos, 70-tajos gados un sākumā bija paredzētas aizsardzībai pret dabas stihijām, orkāniem. Ar laiku, attīstoties jaunām tehnoloģijām, plēves tika pilnveidotas. Mūsdienās tās sniedz aizsardzību arī pret ielaušanos un stikla lausku saturēšanu trieciena gadījumā, maksimāli aizsargājot bērnu un pieaugušo veselību.

Zvaniet 28808747, 67360804
Jautājiet mums: info@logutonesana.lv

Aizsargplēves stikliem un aizsardzība pret ielaušanos, triecienizturīgas plēves3M Aizsargplēves automobīļiem, krāsas un lukturu aizsardzība pret lūzumiem un skrāpēšanuAizardzība pret lauskām, pretšķembu aizsardzība

Aizsardzība transportlīdzekļa virsbūvei

Nekļūdīsimies sakot, ka automašīnu plēves ir visizplatītākās no visiem aizsargplēvju veidiem. Nereti automašīnu īpašnieki izvēlas aplīmēt tikai atsevišķas automašīnu daļas, kas atrodas tā saucamajās riska zonās un ir vairāk pakļautas apkārtējās vides mehāniskajai iedarbībai, sliktajiem autoceļiem un braukšanas rezultātā radītiem šķembu bojājumiem. Mazliet citādāk ir motociklu īpašniekiem, kuri, sava transportlīdzekļa specifikas dēļ parasti izvēlas pilno aplīmēšanu. Plēves tiek izmantotas arī kravas auto, kuteru un lidaparātu aizsardzībā.

Aizsargā arī reklāmas

Aizsargplēves izmanto arī reklāmas laukumu aizsargāšanā, kas ir īpaši svarīgi tiem, kas nodarbojas ar komerciju. Reklāma uz komerctransporta tiek pakļauta nemitīgai laika apstākļu nelabvēlīgai ietekmei, izbalēšanai, plaisāšanai un nodilšanai, kā rezultātā mazinās tās pamatfunkcija – pārdot. Aizsargplēve būs lielisks risinājums, kā likt Jūsu reklāmai kalpot ilgāk.

Vairāk par automašīnu aizsargplēvēm lasīt šeit

Zvaniet 28808747, 67360804
Jautājiet mums: info@logutonesana.lv