Aizsargplēves stikliem

Logu aplīmēšana ar aizsargplēvi – tas ir vienkāršākais veids kā pasargāt savu īpašumu. Noziedzniekiem ir ļoti viegli izsist logu, lai caur to iekļūtu telpās. Logu aizsargplēves padarīs stiklojumu izturīgāku un aizsargās īpašumu pret kramplaužiem. Apsardzes firma būs Jums pateicīga.

VISLABĀKĀ CENA Latvijā – sākot ar 14€ /m2 ar darbu

Logu aizsargplēves – kas ir mūsu klienti?

Lielākais pieprasījums pēc šāda veida plēvēm ir tumšajos ziemas mēnešos, kas tradicionāli ir labvēlīgs periods zagļiem. Starp mūsu klientiem ir gan uzņēmumi, gan fiziskas personas. Regulāri veicam logu stiprināšanu birojiem, kā arī 1. un 2. stāva daudzstāvu ēku logiem. Tāpat aplīmējam veikalu vitrīnas un privātmāju logus. Ja 5 gadus atpakaļ logu stiprināšanu, galvenokārt, izvēlējās bankas, juvelierizstrādājumu veikali un lombardi, tad tagad aizsargplēves stikliem izvēlas ikviens, kam rūp sava īpašuma drošība.

Zvaniet 28808747, 67360804
Jautājiet mums: info@logutonesana.lv

Kāda aizsargplēve jāizvēlas?

Strādājam ar dažāda biezuma aizsargplēvēm, turklāt, jo biezāka aizsargplēve, jo augstāks aizsardzības līmenis. Nepieciešamās plēves biezumu nosaka individuāli. Vērā tiek ņemta loga konstrukcija un stikla izmērs. Logu aizsargplēves nepieciešamais biezums un izmaksas tiek noteiktas tikai pēc individuālas objekta apskates. Menedžera vizīte, lai veiktu mērījumus, ir bez maksas. Strādājam visas Latvijas teritorijā. Piemērojam atlaides atkarībā no apjoma un pārklājamā stiklojuma virsmas laukuma. Turklāt, jo mazāk atgriezumu, jo lielāka atlaide.

Mūs rekomendē apsardzes firmas, policija un apdrošināšanas kompānijas

Policija un apdrošināšanas kompānijas apgalvo, ka uz lietām jāskatās reāli. Pat visnopietnākā apsardzes firma Latvijā nespēj nodrošināt pa apsardzes darbiniekam zem katra loga. Apsardzes pakalpojumu līgumā godīgi teikts – ierašanās laiks 5 vai 7 minūtes. Pa šo laiku caur izsistu logu kramplauži var iznest gan dārgas naudas ziņā, gan emocionāli tuvas lietas. Turklāt daudzi cilvēki par apvainojošāku uzskata nevis faktu, ka kaut kas ir nozagts, bet gan to, ka kāds svešinieks ir saimniekojis pa viņu īpašumu. Aizsargplēves stikliem palīdzēs aizkavēt ļaundaru iekļūšanu īpašumā. Sazinieties ar mūsu uzņēmuma speciālistiem, lai noskaidrotu Jūsu logu stiprināšanas izmaksas. Apziniet riskus!