Menu
Your Cart
Aizsargplēves

Aizsargplēves logiem 4Mil vai 8mil dažāda biezuma un iespējām 

Aizsargplēves logiem pilnībā caurspīdīgas plēves biezumā no 112 mk līdz 336 mk. Aizsargplēves logiem pasargā stiklu no bojājumiem, aizsargā no lauskām, uzlaušanas un zagļiem. Šīs plēves tiek uzstādītas no iekšpuses, nav redzamas uz stikla un nemaina ārējo izskatu. Neizkropļo skatu un nerada šķēršļus ainavas apskatei. 
Kalpošanas ilgums – 9 gadi un vairāk (tas ir par plēvēm, ko mēs pārdodam)

Kā izvēlēties aizsargplēves?

Galvenais aizsargplēves raksturojums – tās biezums. Jo biezāka plēve, jo lielāku slodzi var izturēt plēve. Aizsargplēves  biezumu uzrāda Mil (tā ir starptautiskā mērījumu sistēma) un tiek apzīmēta kā Mil. Viens Mil – tas ir 28 mikroni. Dažreiz raksta uzreiz divus apzīmējumus, Piemēram, 4Мil (112 mkm)

Aizsargplēves pēc sava efekta un iespējām nosacīti iedalās divos tipos. 

  • Ja nepieciešama aizsardzība no lauskām, (piemēram, starpistabu durvīm vai skapja – kupejas spogulis) – izvēlaties pretlausku aizsarplēves biezumā 4 mil (112 mk). Tās izvēlieties aizsardzībai no lauskām stikla saplīšanas gadījumā. Plēve noturēs lauskas no sabiršanas un izšķīšanas pa visu istabu. 
  • Ja jums nepieciešams aizsargāt logus no ielaušanās un zagļiem, jums palīdzēs daudzslāņainas plēves 8 mil (224 mk) vai pavisam biezas 12mil (336mk). Parasti dzīvokļu un māju logiem izvēlas 8 mil. Biezos 12 mil izvēlas  komerciālās telpās, lielos logos vai veikala vitrīnās. 
Aizsargplēves iespēja ir atkarīga no biezuma un līmes stipruma, katra no plēvēm pilda konkrētu uzdevumu un ir svarīgi ievērot lietošanas instrukciju. Nav jāgaida brīnumi un paļauties uz to, ka 4 mil(112 mikronu) plēve aizsargās pret ielaušanos. Plēves cena ir atkarīga no tās biezuma.  

Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv 

Ar ko atšķiras aizsargplēves no citām plēvēm? 

Internetā daudz raksta, ka plēves  aizsardzībai pret sauli  un citas plēves aizsargā no lauskām. Tā nav taisnība!! Kāpēc aizsargplēves aizsargā no lauskām un ielaušanās, bet cita tipa plēves nē? 

  • Aizsargplēves izgatavotas no daudz izturīgāka poliestera. 
  • Tām ir speciāla, ļoti stipra līme. 
  • 4 reizes biezākas nekā citas logu plēves, dažas pat 10 reizes.
  • Aizsargplēves klasificē pēc biezuma 
  • Visas aizsargplēves izgatavotas pēc speciāliem drošības standartiem, piemēram EN12600 un EN356
Aizsargplēves uzstādīšanas īpatnības.

Aizsargplēves tiek uzstādītas tāpat kā parastas logu plēves, bet tām ir dažas atšķirības.  Uzstādīšanā izmanto daudz rupjāku instrumentu un nepieciešams novērst montāžas šķīdumu. Jo biezāka plēve, jo vairāk piepūles nepieciešams noņemot montāžas šķīdumu.  

!!! Aizsargplēves lielākai nostiprināšanas pakāpei vēlams uzstādīt zem logu stiegrām daļēji izjaucot logu. 

Jūs varat nopirkt aizsarglēvi, vai pasūtīt pie mums plēvi ar uzstādīšanu. Piedāvājam vislabākās cenas logu tonēšanai  un kvalitatīvu profesionālu montāžu.

Zvaniet pa tel. 28808747 vai uz e pastu info@logutonesana.lv 

Šajā preču grupā nav nevienas preces.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.