Pretsaules plēves

Aizsardzība pret saules gaismu

Spilgti saules stari var būt ne tikai kaitinoši, bet arī nogurdinoši un bīstami acīm, izraisot diskomfortu un samazinot darbaspējas. Logu stiklu tonēšana rada saulesbrillēm līdzīgu efektu. Pēc klientu vēlēšanās iespējams samazināt gan gaismas caurlaidību, gan gaismas atstarošanu, tumšinot stiklu no 20-80%, taču tajā pat laikā saglabājot iespēju skaidri un saprotami saskatīt visu, kas atrodas aiz loga. Tonēti stikli atvieglo strādāšanu pie datora, TV skatīšanos, lasīšanu vai vienkārši sazināšanos vienam ar otru birojā vai mājās.

VISLABĀKĀ CENA Latvijā – sākot ar 14€ /m2 ar darbu

Logu tonēšana ļaus Jums paplašināt savu komforta zonu, samazināt telpu kondicionēšanas izmaksas un izvairīties no temperatūras izmaiņām Jūsu mājās vai darba telpās. Jūs varēsiet aizmirst par saules pārkarsušām vai ēnas nomāktām telpām. Tonēti stikli nodrošina vienmērīgu saules siltuma caurlaidību un padara telpas par patīkamu vietu, kur pavadīt laiku. Ieguvumi no logu tonēšanas atsvērs visas tonēšanas izmaksas.

Zvaniet 28808747, 67360804
Jautājiet mums: info@logutonesana.lv

Plēves pret spožu sauli. Plēves, kuras ir uz vietas un tiek izmantotas ikdienas darbā.

Tonēti logi palīdzēs saglabāt Jūsu interjera krāšņumu. Saules enerģija, kas iekļūst caur parasta loga stiklu, veicina krāsu izbalēšanu un interjera materiālu bojāšanos. Mēbeles, paklāji, aizkari, koka apdare vai mākslas darbi ir tie, kas visbiežāk pakļauti negatīvai saules gaismas iedarbībai. Kā rāda pieredze un pētījumi, pilnīga interjera aizsargāšana no gaismas radītās materiālu degradācijas nav iespējama, tomēr stiklu tonēšana būtiski samazina radīto kaitējumu. Logu tonēšana ir ļoti aktuāla dzīvokļiem un privātmājām ar lieliem logiem, veikaliem, bankām u.c.

Mūsu uzņēmuma speciālisti palīdzēs izvēlēties tieši Jums vispiemērotāko tonēšanas risinājumu. Piesakieties uz konsultāciju!